1513-44

عارف و مایکل
شنبه 11 جون در دالبی تیاتر لس آنجلس
شب اشکها و لبخندها
پرشورترین کنسرت سال را اجرا می کنند

شنبه شب این هفته دالبی تیاتر پر از سورپرایزهای دور از انتظار و پر از سورپرایزهای دور از انتظار و پر از چهره های محبوب هنری است
سالن ساعت 7 شب باز میشود، برنامه ساعت 8 شروع و ساعت 11 شب پایان می گیرد

همه عوامل و دست اندرکاران هنری، بهم پیوند خورده اند تا شب با شکوه کنسرت عارف از چهره های ماندنی و مایکل هزارچهره هنر را بسازند.
این کنسرت تکرارنشدنی در شنبه شب 11 جون 2016 در دالبی تیاتر لس آنجلس روی صحنه اجرا میشود. سورپرایزهای برنامه، رویدادهای روی صحنه، شیوه اجرای برنامه توسط عارف و مایکل را هیچکس نمی تواند پیش بینی کند چون با حمایت پشت صحنه ایرج پاسارگاد یک چهره قدیمی و توانا در کار کنسرت ها و تلاش شبانه روزی «الی» همسر خستگی ناپذیر مایکل و یک تیم بزرگ حرفه ای، تدارک این کنسرت دیده شده است.
«عارف» برای این شب همه آهنگهای خاطره انگیز قدیمی وجدید و چند ترانه بسیار تازه را اجرا می کند و چون کنسرت لاس وگاس اشک به چشم ها می آورد و مایکل با اجرای برنامه ای کاملا استثنایی و تازه از خوانندگان خارج تا خوانندگان داخل ایران در این شب استثنایی که از گروه ارکستر گرفته، تا گروه کر، تا عوامل فنی، از همه وجود مایه گذاشته اند. چون عارف بعد از یک دهه به لس آنجلس باز می گردد و دیدیم که هفته قبل بزرگان موسیقی چگونه درباره او سخن گفتند.
بلیط های کنسرت 11 جون رو به پایان است استقبال مردم به راستی تحسین برانگیز و پرشور است البته انتظاری جز این نمی رفت، چون بسیاری با عارف خاطره چند دهه را در ذهن دارند و هم بسیاری برای دیدن برنامه های تازه مایکل که تا امروز هیچ جا اجرا نشده می آیند.
بسیاری پرسیده بودند بلیط ها را از طریق فروشگاه های ایرانی در کجا تهیه کنند. لیست فروشگاهها را از نظرتان می گذرانیم و توصیه می کنیم قبل از سولداوت شدن، بلیط های باقیمانده را خریداری کنید.

لس آنجلس: شرکت کتاب – میوزیک باکس – ولی: وودلندهیلز مارکت – کیو مارکت
اورنج کانتی: میشن رنچ مارکت- سوپر ارواین- گلندل: آنی گروسری

1513-45