1499-29

«این روزها» تصویری از این روزهای جامعه که حکایت از بی تفاوتی ها و سنگ دلیها دارد و نوید برگشت عشق و احساس در دلها را میدهد، بسیار مورد توجه علاقمندان لیلا قرار گرفت. کاری اجتماعی با ویدئوی متفاوت به کارگردانی سیروس کردونی و آهنگ و شعر از امیر بامشاد و تنظیم متفاوت اندی جی.
لیلا فروهر نیز با صدای پرقدرت خود همیشه سعی دارد بیانگر احساسات و شرایط زمانه خود باشد و همراه مردم در سبکهای مختلف بخواند و همچنان محبوب و سرافراز و مسئول به جامعه خود فعالیتهایش را گسترش میدهد.
با خبر شدیم کمپانی Apple Award در ماه سپتامبر جشنواره موسیقی برگزار می کند و از کشورهای مختلف و هنرمندان معروف و محبوب دعوت به عمل آورده و با آگاهی به کارهای لیلا و محبوبیتش او را به عنوان خواننده زن ایرانی انتخاب کرده تا برای طرفداران ایرانی – تاجیکی- ازبک و افغان و ملیتهای دیگر در این شب باشکوه بخواند و برای او آرزوی موفقیت داریم که همچنان فعال و با دستی پر خود را برای نوروز آماده می کند که به دیدار طرفداران وعلاقمندان خود مانند هر سال به نقاط مختلف جهان برود. از سندیه گو آغاز کرده به ترکیه در شهر استانبول و آنتالیا خواهد رفت و بعد به اروپا، شهرهایی چون هامبورگ و قبرس. و آهنگ جدید خود را بنام «حسن ترانه» که کاری بسیار شاد و متفاوت است برای هفته آینده منتشر خواهد کرد تا برای نوروز هدیه ای به هموطنان خود بدهد.
از لیلا پرسیدم برای نوروز چه پیامی داری و چه احساسی داری که بیش از 25 سال در غربت، عید را در کنار علاقمندان خود هستی؟
او گفت: خوشحالم که توانستم در جشن و پایکوبی نوروز هر ساله درکنار خانواده بزرگم مردم خوبم و طرفدارانم باشم و برایشان آرزوی سالی توام با عشق و محبت، صمیمیت، صلح و آرامش داشته باشم و این بزرگترین نعمتی است که بتوانیم دلهای هموطنان خود را در غربت شاد کنیم و خاطره ساز لحظات خوش زندگیشان باشیم هرچند که بیش از 25 سال است در کنار خانواده ام نیستم و هرساله در سفر هستم.
از همین طریق پیشاپیش عید نوروز را به همه کسانی که نوروز را جشن می گیرند تبریک گفته و به امید دیدار طرفداران خوبم در سال نو.

1499-30