اَبی قاسمی آهنگساز و نوازنده سرشناس، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی بعد از سالها با ارکستر و گروه رقص کر بزرگ خاطره های زیبای آهنگهای جاودانه ویگن، هایده و قمر و بنان و سوسن …. را با نوازندگان چیره دست و گروه کر و همراهی حاضرین در سالن زنده می کند.
این برنامه که از ساعت 7 بعد از ظهر یکشنبه آغاز میشود با سورپرایزهایی پرهیجان همراه است

اَبی قاسمی رهبر ارکستر، آهنگساز و نوازنده توانا، بعد از سالها تدریس ، تعلیم موسیقی به صدها هنرجو، بعد از سالها دوری از صحنه ها، یکشنبه 12 جون با ارکستر بزرگ، گروه رقص کر به صحنه باز می گردد.
اَبی قاسمی با هیجان و شور از دیدار با هموطنان خود می گوید و اینکه در شب 12 جون از صبا و موتزارت، آهنگهایی می نوازد وسپس به آثار خاطره انگیزی از قمر، بنان، هایده، و مهستی و سوسن و بسیاری دیگر می پردازد، که هر کدام با آهنگهایی که خواندند به جاودانه ها پیوستند.
قاسمی می گوید به فراخور آهنگها رقص هایی تنظیم شده که به رنگارنگی صحنه می افزاید از رقص های پرتحرک و شاد گرفته تا رقص والس و بالروم، و همچنین سورپرایزهایی که کمتر کسی پیش بینی اش را می کند.
از هنرمندان برجسته آن شب همایون خسروی را میتوان نام برد، که همیشه درکنسرت های کلاسیک و سنتی و ملی، در صحنه ها درخشیده است.
قاسمی می گوید همه ما با هایده، با ویگن و با سوسن خاطره داریم، همه می توانیم با آهنگهای آنها بخوانیم و همصدا شویم، همانگونه که آثار ماندنی قمر و بنان از خاطره ها نمی رود و میتواند سالهای دور را جلوی چشم عاشقان موسیقی زنده کند.
اَبی قاسمی کمتر حرف میزند، او هنرمندی متین و فروتن است درحالیکه بزرگان موسیقی، دست اندرکاران قدیمی صحنه هنر، چه ایرانی و چه غیر ایرانی او را تائید می کنند خود می گوید به دیدگاه مردم اهمیت می دهم و دلم می خواهد آن شب بر چهره آنها هیجان و شادی را ببینم.
برنامه یکشنبه از ساعت 7 شب آغاز میشود و از لحظات اول با حرکت و شور همراه است.

1512-47