1513-23

اَبی قاسمی

رهبر ارکستر، نوازنده و آهنگساز سرشناس، همین یکشنبه 12 جون در ویلشیر ایبل تیاتر با ارکستر و گروه رقصنده و کر 65 نفره با سورپرایزهای پرشور روی صحنـه می آید

یک خواننده هنرمند آهنگهای بوچلی را می خواند
یک خواننده معروف سورپرایز شب 12 جون است

سرانجام ابی قاسمی رهبر ارکستر، نوازنده و آهنگساز سرشناس بعد از سالها دوری از صحنه موسیقی ایرانی در لس آنجلس، همین یکشنبه 12 جون روی صحنه می آید و از قمر تا موتزارت، از دهها خواننده محبوب و خاطره ساز: هایده، ویگن، قمر، آغاسی و سوسن آهنگهایی اجرا می کند.
در این شب پرشور یک خواننده هنرمند آهنگهایی از اندره بوچلی می خواند و یک خواننده محبوب سورپرایز آهنگهایی خاطره انگیز اجرا می کند.
ابی قاسمی شب 12 جون را شب خاطره ها، شب بزرگداشت چهره های ماندنی موسیقی، شب سپاس از شاگردان خود و مردم همیشه حامی، شب اجرای ترانه هایی که قرن ها می ماند خوانده است. در این شب دو دختر 7 و 14 ساله از هنرجویان ابی قاسمی، با پیانو آهنگهایی را با استاد خود اجرا کرده و صحنه را با هم قسمت می کنند.
یک گروه رقص استانبولی با یک گروه گارد مخصوص روی صحنه می آیند و به اجرای برنامه های استثنایی می پردازند، یک گروه رقص، اجرای رقص چاقو را در صحنه زنده می کنند.
در شب 12 جون بسیاری از چهره های معروف هنر، چه در موسیقی، چه سینما و تئاتر و مطبوعات در سالن حضور دارند و همه برای تائید و سپاس از ابی قاسمی می آیند، هنرمندی که می خواهد صحنه را با مردم قسمت کند.

1513-24