1371-17

 

1371-18

یکشنبه شب 15 سپتامبر، در یکی از زیباترین سالن های سرباز لس آنجلس، فورد امفی تیاتر Ford Amphi Theatreیکی از پرشورترین کنسرت های سال برگزار شد و سیاوش قمیشی خواننده و آهنگسازمحبوب، چنان حاضرین در سالن را که 8 ساله تا 80 ساله بودند به هیجان آورد، که دیوار سیکوریتی ها را شکستند و بسیاری خود را به اطراف و حتی روی صحنه رساندند و سیاوش با تسلط کامل و با عشقی که به مردم دارد، با آنها همصدا خواند.
برنامه پرشور یکشنبه شب را
Stage 1 Production به مدیریت جری خاچاطوریان و روبرت ده نوشی ارائه دادند و جری خاچاطوریان منیجر برنامه های سیاوش و کارگردان برنامه آن شب، براستی سنگ تمام گذاشت و یکی از منظم ترین کنسرت های سالهای اخیر را ارائه داد.
برنامه با گروه جوان جیپسی بویز آغاز شد که 45 دقیقه سالن را به شور آورده بودند و خاطره ای زیبا برجای گذاشتند و مردم براستی از آنها استقبال کردند.
بعد باهیاهو و کف زدن های مردم، سیاوش ساده و بیریا روی صحنه آمد و چنان با  چند آهنگ مردم را به رقص و پایکوبی واداشت که همه سالن از 8 ساله تا 80 ساله با در دست داشتن نئون های رنگین، انگار سالن را ستاره باران کرده بودند و کاروانی از نور در آسمان در حرکت بود.
سیاوش یک  نفس بیش از 12 آهنگ محبوب خود را خواند، که همه شگفت زده شده بودند، هیچکس روی صندلی ها آرام نداشت و در بخش دوم برنامه سیاوش شخصا با پیانو چند آهنگ محبوب و قدیمی خود را که هنوز روی صحنه نخوانده بود به زیبائی اجرا کرد و  همه سالن با او خواندند و در آخرین بخش برنامه دوباره سالن پر از حرکت شد، انگار نوجوان 18 ساله ای چون جستین بیبر روی صحنه می خواند.
سیاوش بدون هیچ اشتباه، یک نفس، با تحریرهای زیبا، و انرژی زیاد، همه ترانه ها را خواند، حتی خود با مردم رقصید و در میانه کنسرت از جری خاچاطوریان بعنوان یکی از بهترین منیجرها نام برد و گفت وقتی با جری کار میکنم خیالم راحت و آسوده است، او همه چیز را آماده و منظم میکند. بعد از مردم مهربان، پرشور، بیریا، تشکر کرد که او را همیشه سرپا و پر انرژی نگهداشته اند.

همه آنها که برنامه آن شب را دیده اند می گویند تا امروز چنین انرژی و حرکتی از سیاوش ندیده بودیم، انگار سیاوش 30 سال جوانتر شده بود.
این برنامه با همت یک تیم حرفه  ای چون GB Lightly گیلبرت باغوسیان نور و مهندس رامین زمانی صدا، نیما دارابی عکس، حمایت مجله جوانان، حمید شب خیز،ITN و های ویژن (جورج) و رادیو 670AM و تلاش Stage 1 انجام شد و جای تشکر از همه است.

1371-19

1371-20