استیج وان پروداکشن  Stage 1این بار یک خواننده محبوب سه نسل را بروی صحنه فورد امفی تیاتر لس آنجلس دعوت می کند. سیاوش قمیشی راکه شیوه کارش همیشه یکتا و استثنایی بوده است.
«اسیتج وان» درواقع تدارک یک تور جهانی را با سیاوش قمیشی دیده است، که شامل امریکا، کانادا، اروپا وآسیا خواهد بود دلیل آن توجه نسل جوان به سیاوش است.
سیاوش قمیشی بجرات از نادر خوانندگانی است که برای اولین بار در تاریخ غربت، درهای سالن کنسرت ها را بروی کودکان و نوجوانان ایرانی، که حتی در خارج به زبان فارسی سخن نمی گفتند و یا نوجوانان داخل ایران که چشم به موزیک غرب داشتند، گشود و هر بار که به سالن کنسرت های سیاوش رفتم، هجوم این نوجوانان و حتی کودکان را بسوی صحنه، برای به آغوش کشیدن سیاوش و همصدا شدن با او بودیم. چون سیاوش که موزیسین آگاهی است، در گزینش ملودیها و ترانه ها، چنان استادانه عمل کرده که به دل و جان این نسل نیز نشست و همین ها سبب شده وقتی سیاوش برای کنسرت به کشورهای خاورمیانه و خاوردور و حتی جمهوری های سابق شوروی میرود، نوجوانان را می بینیم که از در و دیوارها بالا می روند تا با خواننده محبوب خود عکس بگیرند یا در سالن ها، با او همصدا همه ترانه هایش را بخوانند.
اینک سیاوش در یکشنبه 15 سپتامبر 2013، بروی صحنه بین المللی فورد امفی تیاتر میرود و  همه ی آن آثار زیبا و ماندنی راکه سه نسل را بخود جذب کرده می خواند و همین کنسرت ها تا آن سوی اقیانوس ها ادامه می یابد.

1367-30