1699-11

1699-14

اندی اولین هنرمند ایرانی است که به افتخار دریافت ستاره ی مشاهیر هالیوود نائل شده است، مراسم اهدای ستاره ی هالیوود به اندی در روز جمعه 17 ژانویه ساعت 5/11 صبح برگزار خواهد شد.
Hollywood Chamber of Commerce مراسم باشکوهی را روز جمعه 17 ژانویه برای اندی برگزار می کند، در این روز افتخار آفرین، مانند مراسم اسکار، بلوار هالیوود آماده خواهد شد تا انبوه ایرانیان مشتاق به استقبال جشن اهدای ستاره ی مشاهیر هالیوود به اندی بروند، همچنین ده ها رسانه معتبر آمریکایی در این مراسم شرکت می کنند تا گزارش آن را به صورت زنده در سراسر آمریکا پخش کنند.
بلافاصله بعد از مراسم اهدای ستاره، جشن زیبایی در موزه ی معروف هالیوود برای اندی برگزار خواهد شد، این جشن با دعوت رسمی و حضور اسپانسرهایی ست که این برنامه را حمایت کرده اند، همچنین خبرنگاران مطرح ترین کانالهای آمریکایی، بروی فرش قرمز حضور خواهند داشت تا از این مراسم گزارش تهیه کنند.
از جمله دریافت کنندگان دیگر ستاره هالیوود در سال 2020، میتوان از مشاهیری چون جولیا رابرتز، الیشیا کیز و سیندی کرافورد نام برد که مانند اندی در سال 2020 به این افتخار دست یافتند.
در طول یک قرن گذشته مشهورترین نامهای جهان، موفق به دریافت این ستاره از طرف هالیوود شده اند، نامهایی که در تاریخ مشاهیر آمریکا جاودانه هستند، افرادی چون؛ مایکل جکسون، چارلی چاپلین، سوفیا لورن، الویس پریسلی، سلین دیان … و برای اولین بار در تاریخ مشاهیر هالیوود، نام یک هنرمند ایرانی، اندی، بروی پیاده روی مشاهیر ثبت خواهد شد. اندی همواره با موسیقی و فعالیتهای هنریش، پیام صلح و دوستی را به ارمغان آورده و اقدامات بشر دوستانه و انسانی او در زندگی شخصی و هنریش بسیار تاثیر گذار بوده است.
در روز اهدای ستاره ی مشاهیر هالیوود به اندی، هموطنان عزیز ما با حمایتشان به جهانیان نشان خواهند داد که ما ایرانیان ملتی هنردوست، با فرهنگ و صلح طلب هستیم.
در این روز مطمئنا خیابانهای هالیوود با انبوه ایرانیان مواجه خواهد شد تا همگی با هم در کناراندی این روز افتخار آفرین را ثبت کنیم.

1699-13

1699-12

1699-15