Untitled-52

Untitled-53

مصاحبه با آقای نیل نادر بانی کلاب شمرون:
آقای نادر لطفا درمورد کلاب شمرون برای خوانندگان ما توضیح بدهید.
مفتخرم آغاز فعالیت کلاب شمرون را به اطلاع همگان برسانم. هدف ما از ایجاد این کلاب، گشایش محلی برای گذراندن ساعاتی خوش برای کلیه دوستداران موزیک و رقص و شادی، به سبک پارتی های شمال تهران و فراهم آوردن محیطی دوستانه و پر از صفا وصمیمیت برای ایرانیان عزیز و دوستان آنها می باشد.اصولا ما متوجه کمبود کلاب های ایرانی «با صفا» در منطقه شدیم و پس از بررسی های لازم تصمیم گرفتیم محیطی ایجاد کنیم که فقط برای گروه سنی خاصی نباشد و سایرین، از جمله گروهی که به جوانهای سابق (به علت عدم وجود لقبی مناسب تر) معروف هستند، بتوانند ساعاتی را به شادی در کنار هم باشند. برنامه ما در شب افتتاح به  قرار زیر خواهد بود:
از ساعت 30/5 تا ساعت 30/7 موزیک راک غربی، راک فارسی موزیک های دهه 80 (معروف به نیو ویو New Wave) و راک کلاسیک به همراه راک و متال فارسی نواخته خواهد شد. مخاطب ما در این ساعات اولیه، جماعت امریکایی و جوانان ایرانی،علاقمند به موزیک راک، متال و نیو ویو می باشد.
رأس ساعت 30/7 موزیک شاد و رقص فارسی ملایم تر برای سنین بالاتر و گروهی که به اصطلاح جوونهای قدیم (45 یا 50 به بالا) شروع می شود و تا ساعت 30/10 ادامه خواهد داشت. در طی این مدت اوردور و اسنک (مزه) به صورت رایگان ارائه خواهد شد، دوستان توجه کنند که خانمها و افرادی که با ماسک زامبی (جهت شرکت در پارتی قبل ازهالووین) تشریف بیاورند تا ساعت 30/9 ورودی پرداخت نخواهند کرد.
از ساعت 30/10 به بعد، کلاب شمرون، مانند سایر کلاب های ایرانی، موزیک Persian Hip Hop  وسایر نواهای تند ایرانی برای دوستانی که به دیسکوهای ایرانی علاقمند هستند را ارائه خواهد کرد. دوستانی که برای برنامه قبل تشریف آورده اند، چنانچه مایل باشند، در این قسمت برنامه هم می توانند حضور داشته باشند، ولی مخاطب اصلی این قسمت، جوانترها وافرادی که Beat های تندتر و رقصهای دیسکویی علاقمند هستند می باشد. باز هم تاکید می کنم، کلیه کسانی که وارد کلاب شمرون می شوند،تا هر زمانی که مایل هستند،می توانند حضور داشته باشند.
تفاوت کلاب شمرون با سایر کلوپ های ایرانی در چیست؟
اولا ما سعی کرده ایم که کلیه گروه های سنی (بالاتر از 21 سال) را پوشش دهیم.
دوما هدف ما ایجاد محیطی گرم و صمیمی می باشد و دراین راستا بعضی از قوانین دست و پا گیر سایر کلاب ها را نخواهیم داشت. به طور مثال، بعضی از کلابها تا ساعاتی پاس از شب (مثلا 1 بامداد) شما امکان تردد به خارج از کلاب  و بازگشت به آن را ندارید.ما نه تنها همچین قانونی نداریم، بلکه به جوانان توصیه میکنیم اگر به موسیقی راک و متال ایرانی علاقمند هستند، بین ساعات 30/5 تا 30/7 تشریف بیاورند و اگر مایل بودند پس از آن کلاب را ترک کرده، به هر منظوری، و بعد از 30/10 دوباره باز گردند و به جمع علاقمندان Persian Hip Hop و دیسکوی ایرانی بپیوندند.
سوماً ، در بعضی کلاب ها، برای گرفتن یک لیوان آب خوردن، یا باید کلی در صف بار منتظر ماند و یا باید بطری آب معدنی خرید وغیره. درکلاب شمرون، آب یخ به صورت رایگان (صلواتی) و به صورت سلف سرویس عرضه می گردد و مشکلی دراین  زمینه نیست. پس برای آب خنک خوردن هم شده تشریف بیاورید…
چهارماً، برای رفاه حال دوستان،کلاب شمرون خدماتی از قبیل اردور، واسنک (مزه) مجانی، قلیان (Hooka) دو میز بیلیارد، ویدیو گیم، 15تلویزیون Big Screen به اضافه بار کامل (12 نوع آبجو بشکه، و سایر نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی) با قیمت های مناسب عرضه می کند.
پنجم، اینکه کلاب شمرون دارای 2 ایستگاه دی جی با یکی از بهترین سیستمهای صوتی موجود در کالیفرنیا به همراه بهترین دی جی های ایرانی که مدعی اجرای بهترین موزیک های ایرانی (Anywhere)می باشد.
نهایتاً اینکه ماکلاب شمرون را با امکاناتی محدود ولی عشق نامحدود به هموطنان عزیز و دوستداران موزیک شاد ایرانی تاسیس کرده ایم و از دوستان عزیز تقاضا می کنیم با حمایت خود ما را در این زمینه یاری کنند تا این برنامه ادامه پیدا کند. در ضمن ما چندین میهمان اختصاصی و افراد برجسته (Surprise and VIP Guests) خواهیم داشت که ابراز تمایل به حمایت و شرکت در جشن ما کرده اند. امید است بتوانیم قدم کوچکی در راستای تعالی هنری و فرهنگی سرزمینمان برداریم و در خدمت دوستان باشیم.

Powered by
 Next Level Entertainments
and
Proud 2b Persian Productions

Untitled-55