1576-23

1576-26

اینروزها احمد مسعود از سویی و معین و گروه ارکسترش، از سویی دیگر، آخرین تدارکات کنسرت بزرگ معین را در گریک تیاتر لس آنجلس می بینند.
چند سالی بود، گریک تیاتر درهایش بروی خوانندگان ایرانی باز نشده بود، چرا که سوپراستارهای امریکایی همه آخر هفته ها و حتی میان هفته ها راه کنسرت های خود پر کرده بودند درحالیکه ایرانیان بدلیل خاطره های قشنگی از کنسرت های ایرانی در این سالن بین المللی دارند، در انتظار حضورخوانندگان محبوب خود بودند.
احمد مسعود و معین درست 3 سال، با گریک تیاتر درحال گفتگو بودند، تا سرانجام موفق شدند 26 اگوست را برای بزرگترین کنسرت معین رزرو کنند و اینک معین با کوله باری از آهنگهای خاطره انگیز قدیمی و آهنگهای جدیدی که اجرا کرده بروی صحنه می آید.
معین با ارکستر سازهای بادی و ارکستر آهنگهای کلاسیک و مدرن، با مردمی از سنین مختلف در گریک تیاتر دیدار می کند، که برخی از آنها 35 سال پیش، سال آغازین کودکی و نوجوان بودند و اینک با شوق به دیدار معین می آیند، برخی در سنین میانسالی بودند، اینک حتی در بزرگسالی، عاشق صدای معین هستند و می گویند خاطره های 3 نسل در این صدا نهفته است.
مصاحبه ای که معین و احمد مسعود در جوانان رادیو داشتند، در طی دو هفته اخیر چه در آن لاین و فیس بوک بلکه در تلگرام نیز بالای 5 هزار بیننده و شنونده داشته و این خبر از پایگاه معین در میان دوستدارانش در سراسر جهان میدهد.
در شب 26 اگوست شنیدیم چهره های محبوب موزیک نیز در گریک تیاتر حضور خواهند داشت تا همبستگی و رفاقت خود را با همکار قدیمی خود نشان بدهند.
سفارش احمد مسعود این بود که بدلیل شروع برنامه که در ساعت 7 و پایان برنامه ساعت 11 است، تقاضا میشود مردم سر موقع بیایند، چون برنامه حتی یک لحظه هم توقف ندارد.

1576-24

1576-25