1577-23

1577-22

بعد از 5 ماه تلاش خستگی ناپذیر احمد مسعود مدیرکاباره تهران و معین خواننده محبوب مردم، سرانجام شنبه 26 آگوست 2017، کنسرت بزرگ معین در گریک تیاتر لس آنجلس روی صحنه اجرا شد و استقبال پرشور مردم و هم آوازی و رقص و پایکوبی مردم در طی اجرای کنسرت، خبر از علاقه و عشق آنها به خواننده مورد علاقه شان می داد اینکه مردم همچنان به هنرمندان راستین وخاطره انگیز حدود 4 دهه کوچ، احترام و علاقه ویژه دارند.
معین چون همیشه ساده و بیریا و با احساس روی صحنه آمد و با آهنگهای خاطره انگیز قدیمی خود آغاز کرد آهنگهایی که مردم همصدا با او می خواندند و کارکنان گریک تیاتر از این هم آوازی مردم دچار شگفتی شده بودند.
احمد مسعود با همه خستگی این چند ماهه، از زوایای مختلف صحنه را زیرنظر داشت به اعضای ارکستر، به دکور، به نور به صدا توجه می کرد، به مرور نگرانی هایش برطرف شده بود و با انرژی به پشت صحنه میرفت، از سویی معین باهمه وجود مراقب هماهنگی موزیسین ها و آوازهایش بود و بقولی ریتم همه آهنگهایش با هم آوایی مردم، تکمیل می شد، کوچک و بزرگ می خواندند و می رقصیدند.
معین می گفت من با همین توجه و عشق مردم حدود 40 سال است روی صحنه ها ایستاده ام، من با نفس گرم این مردم نفس می کشم، با تشویق و مهر بی پایان آنها، ساعات روی صحنه را با انرژی طی می کنم. با اینکه به دلیل تمرینات سخت و شبانه روزی در طی ماه گذشته، ابتدا کمی خسته بودم، عشق مردم و تشویق هایشان، چنان به من نیرو داد که با صدایی باز و روشن و با همه قدرت خواندم.
برایم مهم بود که از سنین نوجوان تا جوان و میانسال و حتی پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها در سالن گریک تیاتر دیده می شدند این سنین مختلف سرمایه های هنر ایران درخارج هستند همین ها هستند که موزیک و نمایش و حتی رسانه ها را در خارج زنده و سرپا نگه داشته اند.
نکته مهم در روز کنسرت معین این بود که مردم در تمام 3ساعت اجرای خواننده مورد علاقه خود، حتی یک لحظه هم آرام نداشتند و صدای مهربان و همیشه یاورشان، زیر آسمان آبی شب 26 اگوست طنین انداخته بود و احمد مسعود یکبار دیگر ثابت کرد چقدر در ارائه برنامه های منظم، آبرومند، شیک و در سطح بین المللی موفق و تواناست.

1577-21

1577-26

1577-20

1577-19

1577-25