1686-15

1686-16

1686-17

جمشید خواننده سرشناس با باور اینکه روی یک صحنه بین المللی چون دالبی تیاتر رفتن، تدارک بسیار می خواهد، آبروی یک خواننده و آینده اش به این برنامه ارتباط دارد، جامعه ایرانی و حتی امریکایی با نگاهی تازه به او نگاه می کند، می کوشد تا بهترین برنامه خود را در 27 نوامبر در دالبی زیباتر اجرا کند.
جمشید میگوید: در میان 80 آهنگ معروفی که خوانده ام 20 آهنگ دستچین شده با آثار جدید را به 3 زبان فارسی، کردی، ترکی استانبولی در این شب اجرا می کنم. برای چنین شبی یک ارکستر 15 نفره بسیار حرفه ای به رهبری موزیسین آگاه شوبرت آواکیان آماده داریم. از نوازندگان درجه یک سنتی، کلاسیک و مدرن دعوت به همکاری کردیم، در بخش سنتی نوازندگان نامدار چون حسین ذهابی با پرکاشن، دف و دهل و دیگر نوازندگان، شوری برپا خواهند کرد که در آن سازهایی چون تار، سنتور و دودوک جای دارد.

1686-19

برای این شب تهیه وتدارک ما، درحد یک صحنه بین المللی است، خیلی ها متاسفانه ارزش صحنه ها را تشخیص نمی دهند، برای بعضی هر صحنه ای یک کلاب بحساب می آید، درحالیکه طنین صدا، همآوازی با ارکستر و مردم در چنین سالن هایی نیاز به تمرینات فراوان دارد و ما از ماهها پیش تمرین را شروع کردیم.
ما در تدارک یک شوی بزرگ برای همه سنین، برای مردمی است که باشعور و محترمند و عاشق موزیک.

1686-20

من وهمکارانم برای نوعی تمرین و بدست آوردن تست و سلیقه مردم، در کنسرت های اخیر در ونکوور، تورنتو و مونترال کانادا روی صحنه رفتیم، دیدیم که مردم از هر سن و سالی چه می خواهند، آهنگهایی که سالن را تکان بدهد عاشقانه باشد و تفکرانگیز.
من هفته آینده کنسرت دیگری در سانفرانسیسکو دارم که از همین حالا سولدات شده و بدنبال آن، فنیکس آریزونا، سیاتل و واشنگتن دی سی میروم و سرانجام در 27نوامبر دیداری پرشور و حال با ایرانیان جنوب کالیفرنیا در دالبی تیاتر خواهیم داشت.

1686-21

1686-18