1704-60

لری کینگ از اسطوره های رادیو تلویزیونی امریکا، اینروزها در 86 سالگی هنوز یک برنامه روی آن لاین دارد و عقیده دارد مرگ بروی تخت بیمارستان برای او فاجعه است و دلش می خواهد هنگام اجرای برنامه از دنیا برود.
«لری» که سالهاست ناراحتی قلبی دارد در سال 1987 یک سکته قلبی و یک عمل جراحی قلب باز داشت ولی طی دو سال اخیر نیز عمل جراحی قلب دوباره و سکته مغزی داشته، هنوز عاشق زندگی است و اخیرا از خانه 15 میلیون دلاری خود به یک آپارتمان شیک 3 خوابه نقل مکان کرده تا راحت تر زندگی کند.
لری فرزند پدر ومادری مهاجر، پدرش اهل اتریش و بلغارستان و ما درش روسی بود و کارش را با دی جی و بعد برنامه رادیویی در میامی و سپس برنامه پرطرفدار خود Lary King Live را از سال 80 آغاز نمود و 25 سال ادامه داد و با 60 هزار مصاحبه با چهره های معروف، رکوردی بزرگ برجای نهاد.
کینگ 6 باز ازدواج و طلاق داشته و فرزندان اش اندی 64 ساله، چایا 52 ساله، لری کینگ جونیور 58 ساله، چنس 20 ساله وکنان 19 ساله است. آخرین طلاق اش از شان سودویک که 26 سال فاصله سنی داشتند او را تا حد زیادی آزرد. چرا که آنها 22 سال زیر یک سقف زندگی می کردند.
لری با 5 رئیس جمهور سابق مصاحبه کرده، مصاحبه اش با سران کشورها و شخصیت های هنری و ورزشی چون مارلون براندو و مایکل جوردن مورد بحث بود.

1704-61