1524-37

1524-38

1524-39

1524-40

شناخت یک بروکر متخصص و با تجربه، نیاز به تحقیق و بررسی سوابق این بروکر دارد، که کارنامه درخشان آلفرد بندری، خیال همه را در زمان تهیه وام و خرید خانه راحت می کند، کارنامه ای که با صدها و شاید خیلی بیشتر که آلفرد بندری بدون واسطه و بطور مستقیم برای آنها وام تهیه کرده و آنها را در خانه دلخواهشان ساکن کرده است.
شما اینروزها به سراغ هر بروکری بروید، از شما درصد طلب می کند، ولی آلفرد بندری بدون هیچ کارمزدی وام شما را آماده می سازد.
• خیلی ها قصد خرید خانه دارند، ولی متاسفانه یا کردیت خوبی ندارند و یا اصلا سابقه کردیتی ندارند. تخصص آلفرد بندری در همین زمینه است، اینکه هر گره کور، هر معمای حل نشده در کار وام و خرید ملک را باز می کند. به شما کمک می کند تا با کردیت پائین و یا بدون کردیت، به شیوه ای قانونی صاحب خانه بشوید، معمولا گرفتن تائیدیه یا Approval از سوی بانکها آسان نیست ولی وقتی یک کمپانی بزرگ با اختیار اینکه وام را مستقیما به دست شما میرساند، همه این مشکلات حل میشود.

پیش قسط کم

شما قصد خرید خانه و ملک دارید، ولی امکان پرداخت پیش قسط بالا را ندارید، در این مورد نیز آلفرد بندری با شیوه های تخصصی خود وام با پیش قسط پائین Low Down Payment و وام 5/3 درصد شما را به آرزوی بزرگ تان میرساند.
«آلفرد بندری» با تحصیلات دانشگاهی لیسانس بیزینس و مهندسی، از سال 1997 فعالیت خود را آغاز کرده و خیلی زود، به دلیل تجربه و تخصص و ابتکار، رابطه مستقیم خود را با بانک های معتبر امریکا آغاز کرد و اینک با حدود 20 سال سابقه درخشان، درواقع بانک ها هستند، که به دنبال آلفرد بندری هستند تا در مسیری صادقانه، قانونی و درست با او همراه شوند.
«بندری» یکی از نادر بروکرهایی است که در 6 ایالت بزرگ امکان تهیه وام و خرید ملک را دارد، در کارنامه بندری، سرمایه داران کوچک دیروز را می بینیم که امروز صاحب بزرگترین ساختمان های مسکونی و تجاری شده و بسیاری صاحب املاکی در دیگر ایالات شده اند.

سرمایه دارانی که از ایران می آیند

اینروزها سرمایه دارانی از ایران برای خرید ملک به امریکا می آیند، که در طی 30 سال اخیر شاید صدها نفرشان از طریق الفرد بندری درکالیفرنیا و 6 ایالت دیگر صاحب ساختمان های مسکونی و تجاری، صاحب کارواش، شاپینگ سنتر، پمپ بنزین، کارخانه، کمپانی های مختلف شده اند و خود بخود این تجربه های ارزشمند بندری، به گوش سرمایه داران جدید که وارد امریکا میشوند میرسد و می بینیم که بیشترشان حتی آوازه صداقت و کارآئی او را به ایران هم برده اند.

پول نقد فوری نیاز دارید؟

این کمپانی با مدیریت آلفرد بندری برای ضرورت های خاص شما، برای پرداخت های فوری، برای هرگونه هزینه ای که برایتان اضطراری است، به راحتی و در کمترین مدت، حتی 24 ساعته برایتان پول نقد تهیه می کند.

1524-41

1524-42

1524-43

شما نیاز به خرید خانه بزرگ و ساختمان تجاری و مسکونی دارید؟
کمپانی Lending Group Home & Land به مدیریت آلفرد بندری برایش فرق نمی کند شما به دنبال یک خانه و آپارتمان وکاندو هستید، یا یک بیلدینگ بزرگ، تجاری و مسکونی، یا شاپینگ سنتر، یا پمپ بنزین و کارواش، از بهترین و سریع ترین مسیر، بطور مستقیم برای شما وام تهیه می کند و ملک مورد نظرتان را برای شما می خرد.
همکاران آلفرد بندری از لحظه شروع کار با شما هستند، همه مراحل را با شما طی می کنند، به همه سئوالات و کنجکاوی های شما در زمینه های مختلف جواب می دهند.
شما را در مورد خرید ملک در شهرها و محلات امن و خوش آتیه راهنمائی می کنند و درواقع برای شما سرمایه گذاری تضمین شده می کنند.

1542-45