1423-61

1423-63

شنبه سیزدهم سپتامبر2014 نخستین جشن پائیزی بنیاد پارس به همت بیتا دریاباری، با شکوه فراوان و با حضور بسیاری از چهره های سرشناس ایرانی، هنرمندان، روزنامه نگاران و صاحبان مشاغل در هتل هیلتون یونیورسال استودیو برگزار شد، در این مراسم هدایای ارزشمندی از سوی هنرمندان برجسته به بنیاد پارس تقدیم شد که به حراج گذاشته شد.
از جمله تابلو زیبای دو شیرانی با شعر:
نامیست که آمیخته با جان منست
آئینه تابناک ایمان منست
 از یاد نمیرود که جانان منست
این نام عزیز نام ایران منست
سروده شاعر خوب شهرما نوشا ذکائی – اثر بی همتای استاد زیبانگار علی بزرگمهر به بهای بالایی به سرای دکتر ایمان فروتن و خانم نغمه فروتن رفت و بهای آن به سازمان برابری پارس پرداخت شد.
یادآور می شویم که استاد بزرگمهر با آمیختگی خوش نویسی و نازک نگاری (منییاتور) سبک جدیدی بنام زیبانگاری بوجود آورده و آثارش نزد بسیاری از گردآورندگان آثار هنری در سراسر جهان پراکنده است، این هنرمند اغلب در بزرگترین نمایشگاه آثار هنری جهان در نیویورک آثارش را به نمایش میگذارد و جالب است بدانید بیشتر خریداران آثار وی که صد درصد رنگ وبوی ایرانی دارد غیر ایرانیان علاقمند به فرهنگ والای ایران هستند. برای این هنرمند نام آور ایرانی و همه عاشقان آزادی و آبادی ایران سرافرازی و پیروزی آرزو می کنیم. باشد که چشم هموطنان ما درایران نیز روزی به این آثار ارزنده روشن شود به آثار هنرمندی که در حرکات فرهنگی، هنری و اجتماعی پیشقدم است.

1423-64