1689-23

اجراهای نمایش «شاعرنقره ای» هفته گذشته در شهرهای دالاس (تگزاس) و در ونکوور(کانادا) شور و هیجان کم نظیری درمیان تماشاچیان ایرانی برانگیخت.
«شاعر نقره ای» کاری از هوشنگ توزیع به همراه آرین ریسباف- ناکتا پهلوان- عرفان ملکوتی- شادی معینی نژاد- کوثر عباسی و تنی چند در زمینه ی رقص و موسیقی، دهمین اجرای خود را در شهر «ونکوور» پشت سر گذاشت.
این نمایش در همین شنبه دوم نوامبر در اورنج کانتی- در سالن هانتیگتون بیچ لایبرری در ساعت 7 شب بروی صحنه میرود و پس از آن در یکشنبه دهم نوامبر در واشنگتن دی سی، و در یکشنبه 24 نوامبر در گیندی آدیتوریوم درشهر لس آنجلس بروی صحنه خواهد بود.
علاقمندان به دیدن این نمانیش همواره میتوانند از طریق تماس با شماره 310-528-8880 از تاریخ اجراهای آن با خبر شوند.

1689-24

1689-25

1689-26

***

پس از اجرای نمایش «شاعر نقره ای» در شهر دالاس دوشنبه شب گذشته، وقتی گروه هنرمندان برای صرف شام به یک رستوران رفتند، متوجه یک زن جوان تگزاسی شدند که در لباس و شمایل «فردی مرکوری» در مقابل آنها قرار گرفت. این زن جوان یادآور شخصیتی در نمایش «شاعر نقره ای» است که در نقش «حضور» ظاهر میشود. زنی در لباس مردانه و سبیل وکلاه شاپو.

1689-27

درعکس، هوشنگ توزیع که در «شاعر نقره ای» نقش فریدون فرخزاد را بازی می کند درکنار زن تگزاسی در لباس «فردی مرکوری» دیده میشود.

آرش آوین – شاعر نقره ای

1689-29

آرش آوین خواننده جوان و خوش صدای ایرانی در لس آنجلس دریکشنبه دهم اکتبر در سالن تئاتر «سالی فیلد» به گروه هنرمندان نمایش «شاعرنقره ای» پیوست و آهنگی زیبا خواند که سخت مورد توجه تماشاگران این نمایش قرار گرفت.
آرش بهمراه دو هنرمند دیگر علی عزیزیان (گیتار) و عرفان حاتمی (کاخون) اجرایی خاطره برانگیز به تماشاگران «شاعرنقره ای» هدیه دادند.
آرش آوین در اجرای شهر ولی، جای «حامد پورساعی» را که در آن اجرا غایب بود، با متانت و بزرگواری پر کرد.