1706-52

1706-58

1706-57

جین فاندا در آستانه 80 سالگی، هنوز زیبا، شیک و پرانرژی است. او به یاد می آورد سال 1982 را که با تهیه فیلم Golden Pond پدرش هنری فاندا را سرانجام صاحب یک جایزه اسکار کرد و او را که از شدت بیماری و ضعف حتی قدرت راه رفتن نداشت با هیجان و شادی روبرو ساخت و او را در آخرین ماههای زندگیش با روحیه ای خوب روانه کرد.
جین اولین زن بازیگر امریکایی بود که علیه جنگ ویتنام قد علم کرده و اعتراض نمود.
جین که اینروزها از یکی از پرطرفدارترین سریال های نتفلکس Grace and Frankie بازی می کند می خواهد کوتاهی های گذشته خود را در مورد فرزندانش جبران کند خصوصا که جین کودکی خوبی نداشت. پدرش مرتب درحال بازی در فیلم ها در سفر و دور از خانه بوده و مادرش به بیماری دو قطبی دچار شده و مرتب در بیمارستان بود و آنها کمتر همدیگر را می دیدند تا مادرش زمانی که جین 12 ساله بود با تیغ گلوی خود را برید و خودکشی کرد.
جین درسال 1965 با روژه وادیم کارگردان فرانسوی ازدواج کرد، در آن زمان جین بعنوان یک چهره ضد جنگ مدافع حقوق سرخپوستان، فقرا و زنان بود و روژه غرق الکل، که سرانجام به طلاق در سال 1973 انجامید و جین با یک فعال امورانسانی اجتماعی و سیاسی تام هایدن ازدواج کرد.
جین دومین اسکار خود را در سال 1978 برای فیلم Coming Home دریافت کرد و بدنبال آن جین ویدیوی ورزشی خود را به بازار داد ودرآمد دوراز انتظاری از این را ه بدست آورد که آخرین آنها در 75 سالگی در سال 2012 ارائه شد. در سال 1990 از تام جدا شد و در سال 1991 با غول رسانه ها تد ترنر وصلت کرد که در سال 2001 به طلاق کشید و جین به بچه هایش پرداخت ونسا وادیم که اینک 48 ساله است و جین می گوید من در مورد دخترم خیلی کوتاهی کردم ولی در حق پسرم تردی گریتی 44 ساله تا حدی توجه نشان دادم.
جین راز سلامت و جوانی خود را در 8 ساعت خواب روزانه، ورزش، تغذیه سالم، دوبار مدیتیشن روزانه می داند.

بازگشت آلن دلون

1706-56

آلن دلون بازیگر محبوب فرانسوی، هفته قبل در یک مراسم ویژه هنری ظاهر شد تا ثابت کند از دام بیماری رها شده است.
دلون که ماهها قبل بدنبال ناراحتی قلبی و کلیوی به بیمارستان انتقال یافت و تا پای مرگ هم رفت و خبرش را کارکنان بیمارستان به بیرون درز دادند، و مشخص شد که زنده است و با مرگ می جنگد. بعد از پرستاریهای ویژه دخترش و توجه و محبت و عشق دوستان نزدیک اش و همچنین یک عشق پنهان و دور از چشم رسانه ها، او را به زندگی برگرداند و دلون حتی اعلام کرد امکان حضور در یک برنامه ویژه تلویزیونی را هم دارد.

چه کسی بردپیت را از اعتیاد بیرون کشید؟

1706-53

• شایع است اگر بردلی کوپر بازیگر معروف پا به میدان نمی گذاشت، شاید برد پیت هنوز درگیر الکل بود!
نزدیکان بردپیت می گویند بردلی بدلیل تجربه در این زمینه و بدلیل دوستی دیرینه با برد، خیلی زود دور و بر او را گرفته ، او را بیک کلینیک معروف برد، بعدها او را در جلسات درمان جمعی برد و به ورزش کشاند و خلاصه همه آنچه باید درحق دوست قدیمی انجام داد و دریغ نکرد بطوری که خود بردپیت اعتراف کرد بدون کمک بردلی کوپر، رهایی از جهنم اعتیاد به الکل آسان نبود و اینک با دریافت چند جایزه بزرگ از جمله اسکار و گلدن گلوب بخاطر بازی درخشان در فیلم Once Upon A Time In Hollywood زندگیش وارد مرحله تازه ای شده و عشق خود را به فرزندانش با تقدیم جایزه به آنها نشان داد ولی با وجود دیده شدن با همسر سابق اش جنیفر انیستن گفت این رابطه دوستانه است چون عشق در 50 و 60 سالگی آسان نیست.

ترس نامزد رامی مالک از آینده

1706-54

• شایع است لوسی بویتون نامزد رامی مالک، در ازدواج با او اصرار دارد و بقول نزدیکان شان در این اصرار یک ترس هم وجود دارد.
رامی که سال قبل با بازی در نقش فردی مرکوری برنده اسکار شد، با بازی در فیلم جدید 007 قدم بزرگ دیگری برداشته است و همچنین لوسی نامزد و همبازی او را در فیلم مرکوری می ترساند چون پروازهای بلند رامی که بعد از عمرشریف معروف ترین بازیگر دنیای عرب زبان در هالیوود است او را به سویی می برد که بیک سوپراستار مبدل شود و دیگر دست لوسی به او نرسد چرا که کمپانی های سازنده فیلم در پشت پرده برای تبلیغات فیلم هایشان، این رابطه ها را قربانی می کنند.

چه کسی در دوام عشق نقش داشت؟

1706-55

• شایع است جستین تیمبرلیک ازهر موقعیتی بهره می گیرد تا عشق خود را نسبت به جسیکا بیل همسرش ثابت کند. چرا که آن صحنه بقولی لاس زدن با ستاره فیلم جدیدش، با عکس العمل های منفی روبرو شد واو برای جبران حتی روی سوشیال میدیا از همسرش عذرخواهی کرد.
نکته مهمی که دوستان نزدیک ایندو می گویند این است که جسیکا یک زن خوددار و صبور و عاشق خانواده است او یک مادر واقعی و یک زن مسئول است و بهمین مناسبت او جستین را در همان آغاز بخشید چون به عشق او به دخترش ایمان داشت و در اصل او بود که این رابطه را حفظ کرد و به جستین فهماند عشق واقعی چه چهره ای دارد.