1566-105

فیل کالینز در بیمارستان

1566-106

فیل کالینز خواننده 66 ساله انگلیسی تبار به دنبال افتادن در اتاق هتل، در شرایط اضطراری به بیمارستان انتقال یافت.
فیل درون اتاق هتل خود همزمان با اجرای کنسرت هایش، ناگهان براثر سرگیجه به روی زمین سقوط کرد و از ناحیه سر مجروح شده وهمان زمان اطرافیان او را به بیمارستان رساندند و خودبخود کنسرت بزرگ آلبرت هال لندن کنسل شد و همه بلیط ها به تاریخ 26 و 27 نوامبر جابجا شد ولی کنسرت 30 جون در هایدپارک برقرار است.
فیل اخیرا یک جراحی در ناحیه کمر داشت و همین راه رفتن را برای او سخت کرده بود.

چرا سلینا گومز احساس عشق،
اعتماد به نفس و خوشبختی می کند؟

1566-107

سلینا گومز اینروزها خوشحال تر از همیشه شب و روز خود را با ویکند می گذراند و به دوستان خود می گوید من چند سالی از عمرم را با عشق های دروغین طی کردم و کاش ویکند را زودتر دیده بودم.
نزدیکان سلینا می گویند او از روزی که با ویکند رابطه برقرار کرد، اعتماد به نفس خود را به دست آورد و احساس کرد یک زن جوان استثنایی و یک خواننده بی نظیر است، احساسی که قبلا در زندگیش بخصوص زمان رابطه با جستین بیبر نداشت و بیبر همیشه سعی می کرد

جت خصوصی الویس به فروش رفت

1566-108

جت خصوصی الویس پریسلی که در سال 1962 ساخته شده و در اصل موتور ندارد هفته قبل به مبلغ 430 هزار دلار به یک کلکسیونر فروخته شد.
درون این جت خصوصی همه چیز شیک و تمیز و زیبا و بقولی آنتیک برجای مانده و در تمام 35 سال گذشته مرتب تر و تمیزتر شده و سرانجام حراج شد، چون بازماندگان الویس نیاز به پول آن دارند.

اولین واندر وومن به دیدار فیلم جدید واندروومن رفت

1566-109

لیندا کارتر 65 ساله درواقع اولین واندروومن معروف بود که در سریال تلویزیونی به شهرت رسید ولی هنوز میان مردم محبوب است.
لیندا که اخیرا به دیدن فیلم سینمایی واندروومنWander Woman رفته، ضمن تحسین آن می گوید بهرصورت نسل های تازه بیایند و جای چهره های قدیمی را می گیرند، ولی خوشحالی من این است که هنوز در فرودگاه ها و محافل و فروشگاهها، مردم با دیدن من با هیجان جلو می آیند مرا بغل می کنند و خاطره های دور مرا زنده می کنند.