1572-97

باری ویلیامز بازیگر Brady Bunch ازدواج کرد

1572-98

1572-99

1572-100

باری ویلیامز بازیگر قدیمی که در کودکی و نوجوانی با سریال محبوب Brady Bunch به شهرت رسید، هفته قبل در 62 سالگی برای سومین بار داماد شد!
باری در جشن عروسی خود گفت تینا مرینا 51 ساله دل مرا برده بود و خوشحالم که این لحظات را با همبازی قدیمی خود کریستوفر نایت قسمت می کنم و پسر 14ساله ام نیز شاهد مراسم است. در ضمن قول میدهم این آخرین مراسم عروسی من باشد!

250 یادگار ویوین لی از جمله سناریو برباد رفته حراج میشود

1572-101

1572-103

در 26 سپتامبر در لندن، 250 یادگار ویوین لی ستاره قدیمی و فقید سینما به حراج گذاشته میشود. که در میان آنها چند یادگار میلیونها دلار ارزش دارد.
از جمله کتاب «برباد رفته» که از سوی نویسنده آن مارگریت میچل با امضاء خودش به ویوین لی هدیه شد و همچنین سناریوی فیلم که از سوی سناریست وکارگردان به ویوین لی تقدیم شد. این دو یادگار ارزشمند را چند میلیاردر عرب پا به میدان گذاشته اند و با هم رقابت دارند.

دزدان در خانه هیلری داف

1572-105

خانه «هیلری داف» ستاره معروف در لس آنجلس مورد دستبرد قرار گرفت و تمامی جواهراتش را دزدیدند.
زمان حادثه هیلری همراه با فرزند و شوهر سابقش برای گذراندن تعطیلات تابستانی به کانادا رفته بود. هیلری که علاقه زیادی به استفاده از شبکه های اجتماعی دارد، تعدادی از عکس های خود در کانادا را در صفحه اینستاگرم منتشر کرد تا شادی خود را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد.
به گفته مقامات پلیس لس آنجلس، سارقین یا دیدن این تصاویر از خالی بودن منزل مطمئن شده و با آسودگی خاطر نقشه خود را اجرا کردند.
هر چند که خانه مجلل هیلری داف در بورلی هیلز به سیستم های ایمنی پیشرفته مجهز است، اما به دلایلی نامشخص، دستگاههای دزدگیر عمل نکرده است.
مدیر برنامه های این بازیگر جوان اعلام کرد، هیلاری با ابراز تأسف از این رویداد غم انگیز، از سلامتی ساکنان منزل خوشحال است و نهایت همکاری را مقامات پلیس خواهد داشت.
در ماههای اخیر خانه های تعدادی از هنرمندان مشهور و ستاره های بزرگ شهر لس آنجلس مورد دستبرد قرار گفته، ظاهرأ این سرقت ها توسط تبهکارانی حرفه ای صورت گرفته و هنوز هیچ سرنخ مشخصی در این زمینه پیدا نشده است.

اسپایدرمن جدید هم عاشق همبازی خود شد

1572-104

• شایع است اسپایدرمن جدید، هم چون همکار سابق خود عاشق همبازی اش شده است. در اسپایدرمن قبلی، اندرو گارفیلد عاشق همبازی خود اما استون شده بود، که با خروج اما از فیلم، این عشق هم پایان یافت.
اینک تام هالند 21 ساله جوان، که در اسپایدرمن ظاهر شده، عاشق ستاره فیلم زندایا 20 ساله شده است.
آنها درجریان فیلمبرداری سعی داشتند ماجرای عشق شان را پنهان کنند، ولی به مرور رو شد و هر دو می گویند از وجود هم لذت می برند.