1573-72

جیم پارسونز بازیگر بیگ بنگ
به دیدار قهرمان اصلی فیلم تازه خود رفت

1573-76

جیم پارسونز درواقع سبب ادامه سریال محبوب Big Bang Theory است چون او با حرکات و حرفها و بازی درخشان خود که دو جایزه تا امروز به دنبال داشته، سریال را به جلو می برد و در سریال نقش یک دکتر شیمی را دارد و اخیرا در یک فیلم 3 قسمت مستند بنام First In Human حرف زده است که قصه زندگی یک پزشک نابغه اعجازآفرین و نجات بخش است و با شوق به دیدار او رفته و او را به آغوش کشیده و تشکر کرده است.

جستین بیبر یک عکاس را مجروح ساخت

1573-73

چهارشنبه گذشته جستین بیبر هنگام خروج از کلیسای مورد علاقه خود در بورلی هیلز سبب مجروح شدن یک عکاس پاپاراتزی شد.
جستین با تراک خود خیلی ملایم و محتاط از میان عکاسان رد می شد، که ناگهان صدای فریاد عکاسی بلند شد و نقش زمین گردید و بیبر ناچار متوقف شده و به بالین عکاس آمد در همان لحظه پلیس و آمبولانس هم رسیده و عکاس را به بیمارستان بردند ولی جراحات سطحی بود.

گله هیوگرانت از هالیوود

1573-74

هیوگرانت بازیگر سرشناس انگلیسی تبار، اینروزها از هالیوود گله دارد و می گوید متاسفانه در هالیوود به پیش کسوتان سینما احترام و ارزش نمی گذارند، اینروزها برای هالیوود بجز دو سه بازیگر پا به سن گذاشته ، بقیه بازیگران زن و مرد، پیر به حساب می آیند و هالیوود می خواهد از آنها در نقش های کوچک سوءاستفاده کند.
تهیه کنندگان می گویند بازیگرانی چون هیوگرانت بندرت در سینمای امروز برای خود نقشی مناسب می یابند خصوصا اینکه درطی سالهای 2009 تا 2015 همه فیلم های پرهزینه ای که هیو در آنها ظاهر شد بکلی ضرر کرد نمونه اش: The Man From U.N.C.L. E/ Cloud Atlas بود.

بازیگران صاحب نام در
بیستمین سالگرد نمایش فیلم تایتانیک

1573-75

در بیستمین سالگرد فیلم ماندنی تایتانیک، بازیگران نامدار فیلم دور هم جمع شدند. لئوناردو دیکاپریو، کیت وینسلت و بیلی زن در یک گردهمایی خیریه در فرانسه به همت دیکاپریو گرد آمدند.
در این مراسم چهره های صاحب نام دیگری چون کیت بلانشت، اما استون، تام هنکز، ماریون کاتیارد، پنه لوپه کروز، کیت هادسن، تابی مگوایر، اما تورمن و جیرد لیتو حضور داشتند.
این بنیاد در یکسال گذشته 45 میلیون دلار جمع آوری کرد.