1597-51

گل و لای سانتاباربارا، خانه اوپرا را هم محاصره کرد

1597-46

درحالیکه سیل گل و لای مناطق مختلف در اطراف سانتا باربارا از جمله مونته سیتو را فرا گرفته و تا این لحظه بیش از 20 قربانی داده است. در خبرها آمده که خانه گرانقیمت اوپرا وینفری هم با گل و لای سنگین و سیل محاصره شد. ولی با وجود هشدار پلیس، او حاضر به ترک خانه اش نشد. در سانتا باربارا بیش از 50 چهره معروف زندگی می کنند که خانه های 20 نفرشان در آتش سوزی اخیر و سیل گل و لای ویران شد.

کورتنی کاکس بعد از 5 سال به آرزویش میرسد

1597-47

کورتنی کاکس ستاره معروف تلویزیونی، بعد از 5 سال نامزدی با جانی مک داید، قراراست به زودی رسما ازدواج کند.
ایندو در این 5 سال مرتب درحال قهر وآشتی بودند و حتی یکی دو بار هر کدام راه تازه و همراه تازه ای برگزیدند ولی دوباره به هم پیوستند.
جانی دو بار نامزدی خود را با کورتنی بهم زد ولی این بار از او بدلیل عقب افتادن وصلت رسمی شان عذرخواهی کرد و درحضور دوستان مشترک از کورتنی خواست با او ازدواج کند و برای همه عمر همسرش بماند.

آیا بریتنی اسپیرز با سم اصغری نامزد شده؟!

1597-48

با توجه به خبرهای تازه ای که در رسانه های امریکایی چاپ شده، بریتنی اسپیرز 36 ساله خواننده محبوب روز هفته قبل در هاوایی با انگشتری نامزدی خود ظاهر شد و اطرافیان خبر دادند که به احتمال زیاد بریتنی با سم 23 ساله ایرانی تبار، نامزد شده است.
نکته جالب دیگر اینکه بریتنی به اطرافیان خود خبر داده که می خواهد باز هم حامله شود و از سم فرزندی داشته باشد و این آرزو را در پایان سال 2018 عملی می کنند.
بریتنی برخلاف روابط گذشته خود، در مورد سم اصغری بسیار جدی سخن می گوید و عاشقانه او را دوست دارد و اخیرا در مورد حوادث ایران به شدت کنجکاو و نگران بود و اخبار را دنبال می کرد.

پرزیدنت ترامپ از کاندیداتوری اوپرا استقبال کرد

1597-49

نطق پرشور اوپرا وینفری در مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب، این باور را به حاضران و دوستان و دوستداران اوپرا انتقال داد که او برای سال 2020 ریاست جمهوری، می خواهد کاندیدا بشود.
اوپراکه جایزه ارزشمند سی سیل بی دمیل را برد، به حمایت از جامعه زنان برآمده و مبارزه آنها در راه رسیدن به حق و حقوق شان و همچنین علیه تجاوزات وآزارهای جنسی آنها را ستود. بدنبال آن بسیاری از شخصیت های هنری، سیاسی و اجتماعی او را تائید کردند و پرزیدنت ترامپ نیز از کاندیدا شدن او استقبال کرد. ولی در آخرین روزها شنیدیم که اوپرا در مورد کاندیدا شدن جدی نیست.

درو باریمور قصد برگرداندن شوهرش را دارد

1597-50

• شایع است دعوت درو باریمور از شوهر سابق اش ویل کاپل من، به آیداهو به بهانه کریسمس و سال نو و گذراندن تعطیلات با دخترشان، در اصل تلاش برای برگرداندن او به زندگی اش می باشد.
اطرافیان می گویند «درو» دلش برای زندگی مشترک خود با ویل بسیار تنگ شده و به همین علت با هر وسیله ای می کوشد تا او را به سوی خود بکشاند، البته خود ویل هم بدش نمی آید، ولی هیچکدام به رابطه آزاد راضی نیستند و درو به دوستان خود گفته آمادگی ازدواج تازه با شوهر سابق اش را دارد.