1621-82

کاسنر یک پدر نمونه هالیوودی است

1621-83

• شایع است کوین کاسنر یکی از کامل ترین و منصف ترین پدران هالیوود است. اطرافیان کاسنر می گویند او با وجود ازدواج دوم و صاحب 3 فرزند شدن، هیچگاه از فرزندان خود از همسر اول اش غافل نشد.
کاسنر در طی سالها از جوی، لیلی و آنی 3 فرزند از اولین همسرش همه نوع مراقبت کرده هزینه های تحصیلی، دوره های تخصصی، خرید آپارتمان و اتومبیل برای هر کدام و حتی پرداخت هزینه های مختلف همسر سابق اش را به گردن گرفته است.
اطرافیان می گویند کاسنر اینک در طی 8 سال زندگی مشترک با همسر تازه خود کریستین و سه فرزندش، برایشان بهشتی از آرامش و عشق ساخته است و حتی فرزندان بزرگتر خود را به جمع خانواده می آورد و با آنها به سفر میرود.

در زندگی تازه خوشبختم!

1621-84

• شایع است جف گلدبلوم بازیگر با سابقه سینما، همیشه از جستجو برای عشق واقعی سخن می گفت و از زندگی سابق خود رضایت نداشت و می گفت زندگی قبلی مرا دچار افسردگی و انزوا کرده بود.
آشنایی جف با امیلی با وجود فاصله زیاد سنی، سبب شد جف بقولی به اوج سعادت و خوشبختی برسد و هفته قبل که برای دریافت ستاره خود در هالیوود آمده بود، خود را با امیلی و دو فرزند 2 ساله و 14 ماهه اش خوشبخت ترین مرد عالم می دانست و عقیده داشت هر مردی باید به جستجوی گمشده خود برود.

به دنبال کنسل شدن «روزن بار»
شو با نام جدید «کانرز» ادامه می یابد

1621-85

با وجود تلاش بسیار روزن و اطرافیان، برای بخشش او بدلیل توهین به مسلمانان و سیاهان، با وجود گریه های بی امان روزن، این شو با نام جدید The Conners با همان بازیگران ولی بدون روزن ادامه می یابد. چون بیش از 200 نفر زندگی شان را با اجرای این شو می گذرد و همه بیکار میشوند.
در پشت پرده، شبکه تلویزیونی درحال گفتگو با روزن بود تا او را با پرداخت مبلغی راضی کرد تا شو بدون او ادامه یابد.

درگذشت جو جکسون

1621-86

جو جکسون پدر 89 ساله جکسون ها، همانطور که در جوانان خواندید، آخرین روزهای عمر خود را گذراند و در حدود دو هفته پیش با زندگی وداع گفت.
«جو» چند سالی بود، از سوی همسرش کاترین رانده شده و با فرزندان خود رابطه خوبی نداشت. درماههای آخر عمرش از سوی فامیل و با اصرار او، حتی کاترین محاصره شده و همه آخرین عشق و مهر خود را به او انتقال دادند و در آرامش او را روانه کردند.

تضمین فروش فیلم جدید دیکاپریو و برد پیت

1621-87

همبازی شدن دو سوپر استار محبوب: لیونارددیکاپریو و بردپیت در فیلم جدید تارانتینو «روزی روزگاری در هالیوود» Once Upon A Time in Hollywood ، پیشاپیش فروش فیلم را تضمین کرده است.
دیکاپریو در 27 جون، اولین تصویر مشترک خود و بردپیت را روی اینستاگرام جای داد و از صمیمیت و رفاقت تازه خود و برد گفت. هر دو اخلاقیات مشابهی دارند و دیکاپریو او را که اینروزها در جنگ سرپرستی بچه ها با انجلینا جولی است، به سوی پارتی ها و رابطه های تازه هدایت می کند.