1545-99

بهانه نزدیکی بروس ویلیز و دمی مور

1545-100

1545-101

اهدای یک سینما در آیداهو، بروس ویلیز و دمی مور را بعد از سالها دوباره کنار هم قرار داد.
ایندو در سال 95 سینمایی بنام Liberty Theater در هایلی آیداهو خریدند و اینک بعد از سالها این سینما را به یک کمپانی محلی که بیشتر حامی سربازان جنگ است اهدا کردند.
ایندو در این دیدار کلی با هم گپ زدند و «دمی» همسر و فرزندان تازه بروس را به آغوش گرفت و ساعتی با هم گذراندند.

حمله گروهی به جیمی فاکس
و دوستانش در رستوران

1545-102

1545-103

شنبه شب گذشته در رستوران «کچ الای» در لس آنجلس جمی فاکس و دوستانش مورد حمله چند نفر قرار گرفتند درحالیکه مدعی بودند، سرو صدای آنها، سبب مزاحمت شان شده است.
میان این گروه و دوستان جیمی فاکس و گروه معترض درگیری لفظی شدیدی پیش آمد و کم کم کار به درگیری بدنی کشید، که گروهی این برخوردها را با تلفن های خود ضبط و بروی سوشیال میدیا آوردند درحالیکه گروه جیمی فاکس هیچ نقشی در این حادثه نداشتند و خود جیمی نیز جراحاتی برداشت.

اوپـرا وینفـری با رژیـم جدید Weight Watchers به آرزوی
بزرگ خود، یعنی خوردن غذاهای دلخواه و کم کردن وزن رسید

1545-104

اوپرا وینفری چهره برجسته تلویزیونی، اینروزها با از دست دادن 42 پاوند از وزن خود و خوردن غذاهای دلخواه خود می گوید روزهای بالا و پائین رفتن وزن و بقولی yo-yo پایان یافته است، که البته همه اینها از صدقه سر شیوه کمپانی Weight Watchers است.
اوپرا همیشه نسبت به چاقی خود حساس بود، در سال 1985 وقتی جووان ریورز از او به دلیل وزن بالا انتقاد کرد اوپرا بدجوری شکست و بعدها گفت با من طوری برخورد شد که انگار جنایتی کرده ام.
در سال 1988 اوپرا به دنبال یک رژیم غذایی سایز خود را به سایز 10 کلوین کلاین رساند و 67 پاوند با رژیم با شتاب از دست داد و «تاک شوی» خود را شروع کرد و در سال 1994 تحت تعلیم باب گرین در ماراتون واشنگتن شرکت کرد وجالب اینکه در سال 92 درحالیکه برنده جایزه بهترین شو شده بود، نمی خواست با این اندام روی صحنه برود.
در این میان اوپرا به غذا به خصوص نان علاقه داشت و در این سالها بالاترین میزان وزن در 237 پاوند بود که از جمله در سال 2015 در صحنه سیدنی استرالیا، که همین او را مصمم کرد تا به ویت واچرز روی آورد چون کمپانی از او دعوت کرد سخنگوی آنها باشد ولی او به جای قبول این دعوت، 10 درصد از سهام کمپانی را در ازای استفاده از سیستم آنها پذیرفت و اوپرا 62 ساله ناگهان 44 پاوند از دست داد. اوپرا بعد از بازنشسته شدن از شوی خود درحالیکه 2 میلیارد سرمایه داشت، زندگی تازه ای را شروع کرد. و اما اوپرا در طی روز چه می خورد، چه می نوشد که شامل کالری نیست بلکه با پوینت همراه است که البته با کتاب آشپزی او هماهنگ است.
صبحانه: یک ساندویچ با یک تخم مرغ و نان تست شده و چند تکه اواکادو و بجای قهوه چای Chai Tea 6-7points و در طی روز حداقل 7 گیلاس آب می نوشم.
اسنک: من هنوز جای کافی برای پریتزل و پاپکورن و چیپس سیب زمینی دارم و 11 چیپس می توانم بخورم که مجموعا 3 پوینت می شود.
ناهار: من عاشق سوپ هستم و کلی سالاد که اصلا پوینت ندارد (Zero Point) سبزیجات و یک قاشق روغن زیتون که شامل سوپ گوجه فرنگی، Tuscan Kale و سالاد سیب 6-7points
شام: شراب یا کوکتل، ماهی و سبزیجات

Miso- glazed cod with sesame green beans (13-15 Points)

رابطه عاشقانه جیمی فاکس
و کتی هولمز جدی است

1545-108

• شایع است بعد از دو سال حرف و سخن تائید نشده از سوی کتی هلمز، عاقبت عشق او و جیمی فاکس به مراحل جدی رسید.
ایندو همین هفته قبل در فلوریدا، همه شب و روز را با هم گذراندند بعد از جدایی کتی از تام کروز، زمزمه رابطه او و جیمی سر زبانها بود، ولی هر بار کتی آنرا به یک دوستی ساده و بدون غل وغش تعبیر کرد تا در طی یکسال گذشته آنها در نقاط مختلف امریکا و اروپا با هم دیده شدند و بعد هم ایندو به سفر عاشقانه جنوب مکزیک و جنوب فرانسه رفتند و انگار دیگر جای حاشا نمانده است و کتی هم تکذیبی ندارد.

راز پشت صحنه جواهرات
سالگرد ازدواج مجیک جانسون

1545-105

• شایعه ماجرای شکایت مجیک جانسون از یک جواهرفروشی در بورلی هیلز درواقع روشن کرد که چهره های معروف حتی برای مراسم سالگرد و تولدشان هم جواهرات را کرایه می کنند!
مجیک جانسون مدعی است سال پیش یک جواهر به ارزش 850 هزار دلار را از جواهری جینا برای بیست و پنجمین سالگرد ازدواج خود با همسرش کوکی قرض کرد و 250 هزار دلار هم امانت نزد آنها گذاشت. همسرش بعد از جشن سالگرد، جواهر را به جواهرفروشی برگرداند ولی هنوز آنها 250 هزار دلار جانسون را بر نمی گرداند و همین سبب شده جانسون از طریق وکیل خود اقدام کند.

بهترین پدر دنیا!

1545-106

• شایع است بن افلک بعد از گذراندن دو دوره روان درمانی، در یک مرکز ویژه، به گفته اطرافیان مبدل به بهترین پدر دنیا شده و وایولت 11 ساله و سرافینا 7 ساله و سموئل 4 ساله می گویند هیچگاه پدرشان را اینقدر مهربان، دلسوز، مراقب و صبور ندیده اند.
بن بعد از جدایی ناگهان از همسرش جنیفرگارنر، دچارنوعی سرگردانی روحی شده بود ولی بعد از دوره کلینیک، نه تنها به خانه بازگشت و بخشی از آنرا به خود اختصاص داد، بلکه با جنیفر و بچه ها مرتب به سفر رفت و از آنها دور نشد ولی در مورد آشتی آنها حرفی به میان نیامد، که البته جنیفر هنوز دری را باز نکرده است.