1688-62

الکس تریبک چهره قدیمی تلویزیون 

1688-62

شایع است الکس تریبک چهره قدیمی تلویزیون، اینروزها می کوشد تا سرطان کبد را به نوعی از سر بگذراند .
تهیه کننده و مجری 66 ساله شوی معروف Jeopardy که درست 35 سال این برنامه را بدون توقف ارائه داده است، اینروزها با سرطان کبد در استیج 4 می جنگد.
الکس اینروزها خانواده و بویژه همسرش جین با 29 سال سابقه زندگی زناشویی و دو فرزندش امیلی و متیو و هزاران نفر از دوستداران برنامه هایش او را موردحمایت و عشق و پیام های امیدوارکننده قرار داده اند. 

ادم لوین شوی VOICE را ترک کرد

1668-58

درمیان حیرت تماشاگران شوی پرطرفدار تلویزیونی (Voice (NBC هفته قبل ادم لوین، با این شو خداحافظی کرد.
ادم درست 8 سال بود در این شو داوری می کرد و دهها خواننده جدید را از همین شو معرفی کرد ولی بدلیل مشغله کنسرت ها و بعد هم یک شوی دیگر تلویزیونی Songland دیگر فرصتی باقی نمی ماند جالب اینکه ادم از جانشین خود گوئن استفانی دوست دختر بلیک شلتون ابراز خوشحالی کرد و گفت من دو عاشق را در صحنه تلویزیون بهم رساندم.
ادم قول داد به بهانه های مختلف درشوی Voice ظاهر شده و مهمان افتخاری باشد.

شایعه جدایی میراندا از شوهر تازه اش

1668-57

• شایع است خبر جدایی میراندا لمبرت از برندن مک لافلین را رقبای او ساخته اند.
هفته قبل شایع شد که ایندو بعد از چندین هفته بعد از ازدواج، بدلایل عدم هماهنگی اخلاقی از هم جدا شده اند ولی میراندا این هفته اعلام کرد چنین شایعه ای صحت ندارد و او با عشق با شوهر تازه اش زندگی می کند و احتمالا برای ماه عسل راهی ایتالیا هستند.
میراندا گفت همکاران و رقبای من این شایعات را می سازند و سعادت و خوشبختی مرا نمی خواهند. در این بین گفته شده مقامات پلیس نیویورک به برندان اخطار داده اند در مواقع تبلیغاتی برای خود و همسرش حق استفاده از یونیفرم پلیس را ندارد.

بازگشت برد پیت به جنیفرانیستن چقدر واقعی است؟

1668-56

• شایع است همچنان در مورد بازگشت برد پیت و جنیفرانیستن به هم، در محافل و مجالس اطرافیان سخن میرود.
ایندو بدنبال جدایی، ناشی از عشق میان برد پیت و انجلینا جولی زمان بازی در فیلم Mr. & Mrs. Smith هرکدام به راهی رفتند، و برد و انجلی بعد از 10 سال در پاریس ازدواج کردند و صاحب 6 فرزند و فرزند خوانده شدند ولی ناگهان میان شان شکراب شد و انجلی تقاضای طلاق کرد و این طلاق هم چندی پیش صورت گرفت، درحالیکه جنیفر هم از شوهرش جستین ترو جدا شد و در طی ماههای گذشته نیز برد و جنیفر با هم دیدارهایی داشتند و به گفته اطرافیان اینک به مراحل جدی تری رسیده است.