1532-105

بعد از 3 هفته
دیدار برد پیت و فرزندانش اشک آمیز بود

1532-106

دیدار برد پیت با 6 فرزندش، بعد از 3 هفته، با اشک همراه بود. درحالیکه مددکاران اجتماعی حضور داشتند، 6 فرزند و فرزند خوانده بردپیت در آغوش او فرو رفتند، برد چشمانش پر از اشک بود ولی می کوشید تا جلوی اشک خود را بگیرد، ولی ویوین و زاهارا، شروع به گریه کردند و مرتب می پرسیدند چه زمانی همه به خانه برمی گردند.
برد قول داد به زودی این دیدار صورت می گیرد و حضور مددکاران نیز گناه او یا آنجلینا نیست و یک مورد معمول قانونی است.
قبلا گفته شد، شخصی ناشناس به پلیس خبر داد که در 14 سپتامبر در طی پرواز شخصی، بردپیت با بچه ها برخوردی خشونت آمیز داشته و همین آتش این ماجرا را شعله ور ساخت ولی برخورد بچه ها با برد بسیار احساساتی و مهربانانه بود.

جایزه نوبل باب دیلن هیاهو بپا کرد

1532-107

درحالیکه باب دیلن خواننده و آهنگساز و ترانه سرای معروف امریکایی، نام اش در دومین لیست کاندیدای جایزه نوبل ادبیات سال 2016 بود، اعلام شد که او برنده این جایزه شده است.
به دنبال این خبر عکس العمل های مثبت و منفی مختلف و متفاوتی درباره دریافت جایزه باب دیلن 75 ساله منتشر شد، ولی برگزارکنندگان این مراسم اعلام کردند که در طی 54 سال ترانه سرایی و خوانندگی، باب دیلن توانایی خود را ثابت کرده است خصوصا در سرودن اشعار ادبی روشنفکرانه کلاسیک اعجاز کرد.
او اینک بازنشسته شده و در شمال کالیفرنیا زندگی می کند و قبلا مارتین اسکورسیزی فیلم مستند «راهی به خانه نیست» را درباره زندگی او ساخته است.

جنت جکسون در 50سالگی مادر میشود

1532-108

جنت جکسون خواننده پرطرفدار امریکایی، درست در چهارمین سالگرد ازدواج خود با بیزینس من 42 ساله قطری ویسام المانا درانتظار اولین فرزند خود است.
تیتو جکسون برادر 63 ساله جنت، چندی پیش اعلام کرد که جنت بخاطر حاملگی تور جهانی خود را به تعویق انداخت تا به آرزوی بزرگش مادر شدن دست یابد.
جنت از ماهها قبل در لندن با خرید مبلمان اتاق فرزند خود مشغول بود، شوهر میلیاردرش نیز کلی از سفرهای خود را کم کرد تا بیشتر کنار جنت باشد.

هریسون فورد بخاطر شکستگی پا
2 میلیون دلار خسارت گرفت

1532-109

هریسون فورد بازیگر سرشناس سینما، که در سال 2014 هنگام بازی در فیلم جنگ ستارگان دچار شکستگی پا شد، سرانجام این هفته موفق به دریافت 2 میلیون دلار خسارت شد.
«هریسون فورد» 74 ساله قرار بود با دری فلزی برخورد کند، که چندان محکم نباشد، ولی ضربه ای که بر او وارد آمد به اندازه ضربه برخورد با یک اتومبیل بود و سبب شکستگی پایش شد و ناچار شدند او را با هلیکوپتر به بیمارستان انتقال داده و تحت عمل جراحی قرار دهند.
کمپانی دیزنی تهیه کننده فیلم «Star War» این خسارت را پرداخت کرد.