1506-63

چهره ستارگان روز سینمای داخل ایران
قبل و بعد از جراحی زیبایی

درمیان چهره های معروف سینما و تلویزیون داخل ایران که تن به عمل جراحی زیبایی دادند و براستی چهره شان بکلی تغییر یافت می توان از:
شیلا خداداد، تن به یکی دو عمل حساس از جمله بینی داده، نگار فروزنده نیز در صورت و بینی خود تغییراتی داده، شبنم قلی خانی و آرام جعفری هم تن به عمل جراحی بینی داده اند، پرستو صالحی گونه ها و ابروان خود را به جراحی سپرده، محسن یگانه، بینی خود و همچنین کاشتن موی سر، کتایون ریاحی، هانیه توسلی، نیوشا ضیغمی،شراره رخام، لیلا حاتمی، تن به عمل جراحی بینی دادند.

1506-64

1506-65

1506-66

1506-67

برهنه شدن موژان طاهر کارگردان داخل ایران

بظاهر هفته قبل موژان طاهر کارگردان داخل ایران در برابر برج میلاد تهران برهنه شد تا اعتراض خود را نسبت به پایمال شدن حقوق زنان اعلام دارد.
توران شعارهایی بروی سینه و شکم عریان خود نوشته بود که دیگر نمی خواهم برده بمانم، این کارگردان جوان مدعی است که زنان زیرظلم وستم قوانین موجود در ایران له شده اند و من فریادی از گلوی سوخته و خفه شده آنها هستم.
نکته مهم اینکه تا این لحظه هیچکس نمی داند موژان هنوز در ایران است یا خارج شده، آیا دستگیر شده و یا پنهان شده است.

1506-68

در قسمت های پایانی سریال شهرزاد چه می گذرد؟

خبرگزاری ایسنا از ایران درباره جدیدترین خبرهای سریال پرطرفدار شهرزاد نوشته: تهیه کننده سریال در مورد امکان سینمایی کردن سریال گفت امکان دارد که چنین اتفاقی بیفتد.
خوشبختانه استقبال دور از انتظار بود، اگر چنین اقبالی را پیش بینی می کردیم، از قسمت اول سریال، اکران عمومی هم میکردیم و شاید سینمایی اش می کردیم.
طبق برنامه ریزی ها، فصل اول سریال شهرزاد شامل 28 قسمت است و می کوشیم تا بخش هایی را بصورت پکیج به بازار بدهیم.
داستان این سریال در سالهای 1332 زمان دکتر مصدق می گذرد، شهرزاد یک دانشجوی پزشکی است وقصد ازدواج با فرهاد را دارد پدران ایندو گوش به فرمان شخص با نفوذی بنام بزرگ آقا هستند، فرهاد بعنوان روزنامه نگار در جریان حمایت از دکتر مصدق تا پای اعدام هم میرود، ولی آقا بزرگ نجاتش میدهد اما درست در آستانه ازدواج شهرزاد و فرهاد، ناگهان بزرگ آقا که بدلیل عقیم بودن دخترش وعشق به داشتن یک وارث مذکر، از شهرزاد میخواهد با دامادش ازدواج کند.

1506-69