1549-28

برنامه دکتر حسین حقیقی در تلویزیون کانال یک

1549-25

دکتر حسین حقیقی حقوقدان ایرانی، برنامه پرطرفدار خود «نگاه حقیقی» را که به رویدادهای هفته از سالها پیش اختصاص داشته و در شبکه های ماهواره ای اجرا می کرده است، در هفته های آینده به کانال یک و یاران قدیمی خود انتقال میدهد.
دکتر حقیقی از پیشگامان رسانه های گروهی در امریکاست که از اولین بنیانگذاران رادیو 24 ساعته فارسی زبان بنام رادیو صدای ایران بود و اینک با دست پر به حرفه ای های کانال یک می پیوندد.

«فرخ»:  این روزها پاداش سالها زحمت را می گیرم

1549-26

«فرخ» خواننده ای که از میان مردم برخاسته وهمیشه خود را فردی از میان آنها می داند، اخیرا با ارائه آهنگهایی، رکورد تازه ای برجای نهاده است.
موزیک ویدیوی «قدردانی» به کارگردانی بهنام مکری بروی سوشیال میدیا با شکستن رکورد یک میلیون و 100 هزار بازدید کننده، پیروزی بزرگی برای فرخ بود.
فرخ که یک آهنگ پرطرفدار دیگربنام «محبوب خیالی» به کارگردانی بهنام مکری را از نوا آهنگ با رکورد 450 هزار نفر دارد می گوید این رویدادها، پاداش سالها زحمت و تلاش من در میدان موسیقی است که مردم به من داده اند.

شب کردستان در کلاب کاسپین ارواین

همین یکشنبه 19 فوریه در کاسپین ارواین، شب کردستان برگزار میشود و دو هنرمند کرد: میکائیل و فواد در این شب پرشور، زیباترین آهنگهای کردی را اجرا می کنند. میکائیل با 15 سال سابقه خوانندگی به زبانهای کردی و فارسی و عربی طرفداران زیادی دارد و فواد موزیسین و نوازنده توانا شب را به هیجان می آورد.
در این برنامه آذر قبادی خواننده سرشناس بعنوان خواننده مهمان، آهنگهایی را که هر کدام با خاطره ای همراه است را می خواند و شب کردستان را رنگی دیگر می زند و شنیدیم که این برنامه مشترک احتمال تور سراسری امریکا را بدنبال دارد.
برنامه از ساعت 7 شب تا 1ونیم شب ادامه دارد و از هم اکنون کردهای مقیم کالیفرنیا برای حضور دراین شب بیاد ماندنی به استقبال می روند.

1549-27