1694-20

دکتر نادر جوادی متخصص درمان بیماریهای سرطان خون، از چهره های افتخارآمیزایرانی است

1694-25

دکترنادرجوادی متخصص در درمان بیماریهای سرطان و خون، که با ارائه آخرین شیوه های درمانی، بیماران را از سراسرجهان به لس آنجلس می کشاند، اینروزها به درمان یکی از هنرمندان نامدار مشغول است و او را ازمراحل مختلف و حساس بیماری، به سوی درمان و روزهای روشن زندگیش رهنمون شده است.
دکترنادرجوادی دارای سه بورد تخصصی دربیماریهای داخلی، سرطان و خون است و بیش از 15 سال سابقه و تجربه در درمان بیماریهای سرطان دارد و یکی از نخبگان جامعه ایرانی و افتخاری است درجامعه بین المللی و ضمن سپاس از دکترجوادی عزیزکه فریادرس بیماران به ویژه هنرمندان و چهره های مورد احترام جامعه است درآینده با او مصاحبه کاملی خواهیم داشت.

درگذشت نصرت کریمی
بازیگر پیشکسوت و کارگردان سینما و تئاتر‌

1694-21

1694-22

1694-23

نصرت کریمی بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر‌ ایران در ۹۵ سالگی در تهران درگذشت.
او که به واسطه نقش “آقاجان” در سریال تلویزیونی “دایی‌جان ناپلئون”‌ نزد ایرانیان مشهور‌ است، خود نویسنده و کارگردان فیلم‌های کمدی همچون محلل و درشکه‌چی بود.
وی که کار خود را در هنرهای نمایشی با پیش‌پرده‌خوانی‌ آغاز کرد و‌ سپس با حضور در کنار عبدالحسین نوشین در تئاتر ادامه داد، کار خود را در زمینه‌های دیگر هنری با تحصیل در ایتالیا و چکسلواکی ادامه داد. مجسمه‌سازی، عروسک‌سازی و کارگردانی نمایش عروسکی از جمله فعالیت‌های دیگر هنری نصرت کریمی بود.
نصرت کریمی پس از انقلاب ایران – بجز در مواردی معدود و آن هم در زمینه عروسکی و‌ پشت صحنه – خانه‌نشین شد. نگاه انتقادی او‌ در آثارش مانند محلل پس از انقلاب ایران برایش دردسرساز شد و به خاطر این فیلم که قبل از انقلاب ساخته بود، دستگیر شد و چند ماهی را در زندان بسر برد.
او حدود ۱۲ سال پیش در گفت‌وگویی با بی‌بی‌سی گفت: “بعد از انقلاب ممنوع الکار و ممنوع التدریس شدم. بعد از رفع گرفتاری‌ها در خانه کلاس‌های تئاتر عروسکی، چهره پردازی و مجسمه‌سازی گذاشتم.” به گفته خانواده آقای کریمی او به علت کهولت در‌ بیمارستانی در تهران درگذشت.
بابک کریمی، فرزند اوست که تدوینگر و‌ بازیگر سینماست و در فیلم‌هایی چون جدایی نادر از سیمین و فروشنده بازی کرده است.

جمیله سالم و سرحال است

1694-26

هفته گذشته برای چندمین بار شایعه درگذشت جمیله، رقصنده و ستاره معروف را بر روی سوشیا مدیا آوردند و همین سبب اندوه و تأثر دوستداران او در سراسر جهان و دلواپسی دوستان و فامیل او در ایران و دیگر نقاط جهان شد.
خوشبختانه جمیله سالم و سرحال به زندگی آرام خود ادامه می دهد و عقیده دارد عده ای بیکار و مردم آزار با این شایعه برای خود سرگرمی می سازند.