1582-66

پریس جکسون سفیر بنیاد الیزابت تیلور

1582-72

1582-71

پریس جکسون 19 ساله برخلاف انتظار، مبدل بیک دختر محکم و استوار و انساندوست شده و از سوی بنیاد یاری به بیماران ایدز AIDS که از سوی الیزابت تیلور برپا شده، بعنوان سفیر بنیاد به نقاط مختلف جهان سفر می کند و اخیرا به دیدار بیماران مبتلا به ایدز در «مالاوی» رفت و دست آنها را لمس کرد و به آنها امید داد.
پریس که معتقد است الیزابت تیلور زمان حیات پدرش مایکل جکسون همیشه پشت او ایستاده بود، زمان مرگ مایکل در سال 2009 روزها برایش اشک می ریخت تا در سال 2011 رفت، درواقع یک انسان نیکوکار بود که حالا پریس راه او را که در اصل مادرخوانده اش بود دنبال می کند.

دومین عروس «رویال فامیلی» در راه است

1582-67

1582-68

1582-69

بعد از ماهها انتظار، پرنس هری و مگان مارکل، عشق خود را به رخ کشیدند و دیدند جای حاشا نیست. هری 33ساله و ستاره جوان سینما و تلویزیون مگان 36 ساله، در 25 سپتامبر دست در دست هم در مسابقه تنیس ویلچرنشینان جلوی دوربین ها ظاهر شدند.
اطرافیان ایندو می گویند معمولا در دربار سلطنتی انگلستان عشق و نامزدی پایانی جز ازدواج ندارد، چون هیچکس مایل به روابط عاشقانه و جنجالی گوناگون نیست و مسلما هری با گرفتن نظر مثبت دربار، با مگان به میدان آمده و بزودی شاهد ورود دومین عروس خانواده سلطنتی به کاخ خواهیم بود.

ماجرای زانوزدن ها هر روز اوج می گیرد

1582-73

به دنبال ردو بدل شدن مکالماتی که میان پرزیدنت ترامپ و گروهی از ورزشکاران NFL که به هنگام پخش سرود ملی آمریکا در اعتراض به خشونت علیه سیاه پوستان زانو زده بودند و قرار بود به مهمانی کاخ سفید بروند ماجرا با هیاهو وگسترده زیادی همراه شده است.
هر روز گروهی از ورزشکاران و اخیرا هنرمندان معروف، زمان سرود امریکا در برابر پرچم بجای دست به سینه بودن زانو میزنند و البته بسیاری نیز چون گذشته ادای احترام خود را به صورت سنت همیشگی نشان میدهند که در جمع ایستاده ها تام برادی و گروهش و گروه اوکلند، نیمه ایستاده و نیمه زانو زده، وایندیانا پولیس و کانزاس سیتی، زانو زده، استیون واندر و کوام موریس نشستند و خلاصه این موج همچنان ادامه دارد.

1582-74

1582-75