sharh_roy_jeld_1.2

انعكاس برگزاري كمپ دو روزه بسكتبال
حامد حدادي

بسياري از خانواده هاي ايراني در ايالات مختلف
خواستار برگزاري اين كمپ در شهرهاي محل اقامت شان شدند

sharh_roy_jeld_1.1

برگزاري كمپ بسكتبال حامد حدادي بسكتباليست محبوب ايراني در NBA‌، در سالن ورزشي دانشگاه نورتريج، به اتفاق چهره سرشناس تيم ليكرز لوس آنجلس ران ارتست )RON ARTEST( و احمدرضا عابدزاده چهره برجسته فوتبال ايران و امير عابدزاده فوتباليست جوان و با همت مهيار ذكايي گزارشگر بين المللي چنان مورد استقبال خانواده ها و كودكان و نوجوانان قرار گرفت كه هنوز مجله جوانان تلفن هاي پرمهر و تشويق آميز، ايميل هاي محبت آميز و پرشور دريافت مي‌كند.
بسياري از خانواده ها و نوجوانان ايراني مقيم ايالات مختلف امريكا  چه از طريق مجله جوانان و سايت جوانان و چه از طريق ارتباط با فاميل و دوستان شان كه در اين دو روز در كمپ حضور داشتند خواستار برگزاري اين كمپ در شهرها و ايالات خود شدند و مهيار ذكايي در صدد است تا امكان برگزاري اين كمپ ها را در نقاط مختلف امريكا بررسي كرده ودر حال تصميم گيري است.
بسياري از پدر ومادرها در پيام هاي خود گفته‌اند:
برگزاري اين نوع كمپ ها، به سلامت جسم  و روان نسل جوان كمك مي‌كند، خيلي از بچه ها كه تا حدي به ورزش بخصوص بسكتبال توجه داشتند با حضور در اين كمپ، با عشق بدنبال اين رشته ورزشي رفته اند و خيلي ها بكلي مسير زندگي شان با انرژي مستقيمي كه از اين كمپ گرفتند، عوض شده و مي‌گفتند ورزش را در سرلوحه زندگي خود قرار دهند.
شناخت چهره هاي نامدار ورزش ايران چون حامد حدادي، احمد رضا عابدزاده و چهره جوان امير عابدزاده و بالاخره روبرو شدن با يك چهره معروف تيم ليكرز لوس آنجلس، اين نسل را با باورهاي تازهاي از ورزش و فروتني ورزشكاران آشنا مي‌سازد.
خيلي از خانواده ها از اين اقدام مجله جوانان بعنوان يك خدمت به خانواده ها و نسل جوان ياد كردند و از اينكه نماينده مجله جوانان مهيار ذكايي با انرژي پايان ناپذير، اخلاق پسنديده و صميمانه، جانانه در خدمت خانواده ها با بچههايشان بود ستودند.
خيلي از خانواده ها مي‌گفتند ما براي حضور يكي دو ساعته به اين كمپ آمديم، ولي با تعجب ديديم كه بچه هايمان چنان غرق در مربيان سرشناس خود، مسابقات هيجان انگيز، حضور زنده در اين دو روز كمپ پرشور شدند كه نه تنها آنها تا آخرين لحظه حاضر به ترك سالن ورزشي نورتريج  نبودند، بلكه ما پدر و مادرها هم مات فضاي زيبا و پاك و پر از انرژي كمپ شده وبا بي صبري  انتظار روز دوم را مي‌كشيديم، ضمن اينكه خيلي از پدر ومادرها كه سالها آرزو داشتند با دوستان و فاميل  و بچه هاي آنها زير يك سقف باشند، به اين آرزو رسيده و دو روز خاطره انگيز را با آنها سپري كردند.
خانواده ها از فروتني،  ‌ مهرباني، صبر و شكيبايي حامد حدادي و ران آرتست و در ر‌وز دوم عابدزاده و پسرش لذت بردند، براي اولين بار روحيه پاك و زلال ورزشكاران واقعي را ديدند و  همين ها بود كه خانواده هاي ايراني در ايالات ديگر را واداشت تا با مجله جوانان و سردبير مجله و همچنين مهيار ذكايي تماس گرفته و خواستار برگزاري اين كمپ ها در شهرهاي محل اقامت شان شوند.

sharh_roy_jeld_1.4

عابدزاده چه گفت؟

احمدرضا عابدزاده چند هفته اي است كه به لس آنجلس سفر كرده و بزودي قرار است به ايران باز گردد. وي در گفت و گويي كوتاه مي‌گويد: >از حضور در اين كمپ بسكتبال بسيار خوشحال و سورپرايز شدم و اين همه نوجوان هموطن خارج از كشور را اينگونه پر شور و هيجان و علاقمند نسبت به  ورزش و حامد حدادي در زمين بسكتبال ديدم. بنظر من اين كمپ ها بسيار براي جوانان مفيد است و با ديدن اين كمپ منظم و علاقمندان فراوانش در فكر افتادم كه شايد منهم بزودي نظير اين كمپ را برگزار كنم. او همچنين در باره پسرش گفت: راستش كار ثبت نام امير كمي بيشتر از چيزي كه فكر مي‌كردم طولا‌ني شده است. هنوز هم قدري طول مي‌كشد تا بتوانم ثبت نامش را انجام بدهم و برايش خوابگاهي مناسب بگيرم. خيلي برايم مهم است كه پسرم در يك دانشگاه خوب ادامه تحصيل بدهد. درس خواندن او از هر چيز ديگري براي من و كلا‌ خانواده ما مهمتر است .
احمدرضا كه پيش از اين گفته بود پسرش مي‌تواند گلر بزرگي براي فوتبال ايران شود، مي‌گويد: > او همين جا فوتبالش را هم ادامه مي‌دهد. من طوري برنامه ريزي كرده‌ام كه او بتواند بازي كند . با چند تا تيم هم برايش صحبت كرديم و قرار است در تيم خانواده منصوري
LA BLUES SOCCER CLUB‌
(
www.labluesprosoccer.com)بازي كند كه رقابت هايشان در ليگ حرفه اي USL PRO – LEAGUE از اپريل آغاز مي‌شود و استاديوم خانگي آنها در محل دانشگاه CAL STATE FULLERTON منطقه اورنج كانتي واقع است. اين تيم بغير از امير عابد زاده،  دو بازيكن ايراني ديگر بنامهاي شهريار دستان و سامان حسيني را در تركيب خود دارد. خانم مريم و آقايان علي و مهيار منصوري،  صاحبان و مديران اين باشگاه حرفه اي مي‌گويند” ما ازين كه مي‌توانيم استعدادهاي جوان ايراني را در كنار ديگر بازيكنان بين المللي در باشگاه LA BLUES SC‌ داشته باشيم بسيار خوشحاليم و اميدواريم بتوانيم از تجربيات پيشكسوت هاي فوتبال ملي ايران نظير احمد رضا عابدزاده و ديگران در پيشبرد هدفهاي باشگاه نيز بهره مند شويم.”

sharh_roy_jeld_1.5