1344-28

1344-27

هفته گذشته،ناگهان فرامرز آصف به یکی از بزرگترین افتخارات دوران هنری خود نائل آمد.
اهدا لوحه افتخار شهر لس آنجلس به فرامرز آصف، آنهم از طرف یکی از بانفوذترین سردمداران ایالت کالیفرنیا و شهر لس آنجلس، Councilman Dennis P. Zine و همچنین اهداء تقدیرنامه شهر لوس آنجلس به آصف، که او را بعنوان یک هنرمند ایرانی صاحب سبک، با 1344-38دیدگاهی کاملا متفاوت و استثنایی در موزیک پاپ ایران، بشمار می آورد.
شهر لس آنجلس، آصف را هنرمندی با استانداردهای بین المللی می شناسد، هنرمندی که همواره سعی در پیشرفت هرچه بیشتر و جلوه دادن روزنه های زیبای موزیک پاپ، چه در داخل و یا خارج از ایران داشته است.
همچنین لس آنجلس، بینش کامل فرامرز آصف را از جامعه برون مرزی ایرانیان بخصوص در شهر لوس آنجلس و همچنین همصدائی او با خواسته های قانونی، اساسی، ملی و انسانی ملت ارجمند ایران را در نظر دارد. این تقدیرنامه ضمنا کوشش شبانه روزی فرامرز آصف را در قالب خلق آثاری جاودانه و مردمی، که همواره نمایانگر فریاد دمکراسی و آزادی خواهی ملت ایران است را، ارج می گذارد.

1344-30

شرح ماجرا از این قرار بود که در هفته های گذشته فرامرز آصف ضمن اجرا برنامه ای در کاباره تهران، ناگهان از طرف مدیریت کاباره تهران آقای احمد مسعود و همچنین همسر خود یلدا آصف بشدت غافلگیر شد. به او اطلاع دادند کهCouncielman Dennis Zine بهمراه تنی چند از اساتید City Hall و شهر لس آنجلس در کاباره تهران، حضور بهم رسانیده و برنامه او را ناظر هستند.
فرامرز نیز ضمن عرض خوش آمد، آهنگ Fly me to the moon فرانک سیناترا را با اجرایی زیبا، تقدیم این مقامات جسته نمود.

1344-34

پس از آن و در میان شور وهیجان مدعوین در کاباره تهران، ناگهان Councielman Dennis Zine فرامرز آصف را به وسط صحنه فرا خواند و در میان تعجب حاضران، ضمن یک سخنرانی کوتاه و معرفی خود، از طرف شهر لس آنجلس زحمات فرامرز آصف را اجر نهاد ولوحه افتخار و تقدیرنامه شهر لوس آنجلس را به او هدیه کرد.
Council man Dennis که امسال کاندیدای مقام Controller یکی از بزرگترین مسئولیت های شهر لس آنجلس میباشد، با شهروندان ایرانی شهر لس آنجلس آشنایی کاملا نزدیکی دارد. همچنین همکاری نزدیک او با یلدا آصف، همسر فرامرز در 2 پروژه عظیم شهری در موردSecurity & Safety of city of LosAnjeles بزودی به مرحله اجرا گذارده خواهد شد.
لازم به تذکر است که یلدا آصف که همکاری نزدیک با City Hall شهر لس آنجلس دارد، آنشب با نطق بسیار دلپذیری، ضمن عرض خوش آمد به کانسل من زاین وهمراهان او، از همکاری مدیریت محترم کاباره تهران، آقای احمد مسعود و همچنین مهمانانی که آن شب با فریادهای پی در پی آصف را مورد تشویق قرار میدادند، تشکر کرد. آصف نیز آن شب براستی سنگ تمام گذاشت وخاطره خوبی را در کاباره تهران بجا گذاشت.
لازم به تذکر است که امسال فرامرز آصف ضمن عرضه CD جدید خود، برای اجرای چند برنامه نیز با City Los Angeles قراردادهائی امضا کرده است.
این موفقیت استثنایی را به فرامرز آصف و همسر فداکار او یلدا آصف تبریک می گوئیم و موفقیت ایندو را در کارهایشان آرزومندیم.

1344-32