1407-29

«حسین سیلانی» با بیش از 50 سال سابقه در صنعت عینک سازی، با دایرکردن مرکز مجهز و مدرن سوپرویژن در قلب بورلی هیلز، سالهاست به جامعه ایرانی و امریکایی خدمت می کند.
در مرکز سوپرویژن بقولی صدها هزار عینک باب هر سلیقه ای جمع آمده، با برندهای بین المللی، و همچنان برند کمپانی سیلانی ویژن که اینروزها در اروپا و آسیا با فروش بالایی روبروست.
همه فرزندان حسین سیلانی در کار عینک تخصص دارند، اینک یکی از آنها دکتر کامبیز سیلانی فعالیت خود را در این مرکز با آخرین وسایل و امکانات چشم پزشکی، آغاز کرده است و بقولی از اولین قدم، یعنی بررسی بیماریهای چشمی، درمان آنها، تعیین نمره عینک، اندازه گیری کانتکت لنز و برآوردن خواست مراجعه کنندگان و نشاندن لبخند رضایت بر لبان آنهاست، چون همه نیازهای بینایی آنها را زیر یک سقف آورده اند و با پارکینگ مجانی، این مشکل هم را حل کرده اند.
مرکز بینایی سنجی بورلی هیلز که درواقع در قلب سوپرویژن جای دارد از سوی دکتر کامبیز سیلانی، از نسل دوم خانواده سیلانی، که بیش از 50 سال در صنعت عینک سازی از ایران تا امریکا، از اصفهان، تا لس آنجلس سابقه دارند اداره میشود.
دکتر کامبیز سیلانی یک ایرانی و از مرکز بورلی هیلز و تحصیلکرده امریکا است که شیوه تازه ای را در سوپر ویژن آغاز کرده و می گوید همه آنهایی که بدلیل نقص دور ونزدیک بینی که برای گرفتن عینک اقدام می کنند، در مرکز بینایی سنجی بورلی هیلز از همان آغاز با یک گروه حرفه ای روبرو میشوند. ابتدا با شناخت اینکه آنها چه نیازهایی دارند، به آنها گوش می دهیم قدم به قدم با آنها پیش میرویم، خواسته ها و ایده ال هایشان را در نظر می گیریم. همکاران ما با ظرافت خاصی بدنبال آن میروند، آنگونه از آنها مراقبت می کنند که درواقع لایق ارزش بالای آنهاست.

1407-30

دکتر کامبیز سیلانی که فارغ التحصیل
College Of Optometry Western University  است و تخصص خود را در بیماریهای چشمی و عصب های چشمی College Of Optometry-WUCO   دنبال کرده و سرانجام از دانشگاه UCLA با سابقه تحصیلی روانشناسی و سوسیالوژی فارغ التحصیل شده است.
دکتر کامبیز سیلانی در طی مدت تحصیل به دریافت جوایز و تقدیرنامه های بسیار از جمله   Clinician Of The Year بخاطر مراقبت های ویژه از بیماران وهمچنین
Waco Class Scholarship 
Dean’s List For academic Excellence Inducted to the International Honeys Society Beta Sigma kappa
 نائل آمده است. دکتر کامبیز در وسترن یونیورسیتی، با مقام لیدرشیپ در 2011 و مقامات دیگر برگزیده شد و در ضمن زیرنظر دکتر آنجلا ناهی فارغ التحصیل هاروارد یونیورسیتی، دوره عملی را گذرانده همچنین تخصص خود را در مورد بیمارانی که دچار سکته مغزی و یا خونریزی مغزی شده اند با دکتر کارل کارلوس که پرزیدنت انجمن بخش اعصاب چشم در والنسیا و سیدرسایناست گذرانده است.
دکتر کامبیز اخیرا در زمینه تخصصی معالجه  Macula/ Vitreous/ Retina
Implantable  Miniature Telescope
و بدلیل خدمات انسانی خود، در سال 2012 به دریافت جایزه فرماندار نائل آمد.

***

Super Vision
310 659 2020
 212 S. Robertson Blvd.,
Beverly Hills CA 90211