1592-39

از سوى انجمن دوستى ايران و آمريكاى شمالى و همزمان با جشن هاى كريسمس
تور كنسرت هاى بزرگ محسن يگانه
در شهرهاى سن حوزه و لس آنجلس برگزار مى شود

محسن يگانه از مشهورترين خوانندگان موسيقى پاپ ايران كه چندى پيش به دعوت انجمن دوستى ايران و آمريكاى شمالى به ايالات متحده آمريكا سفر كرده است براى ديدار با طرفداران خود در ايالت كاليفرنيا براى تعطيلات آخر این هفته آماده شده است.
او در هفته جارى در صفحه اينستاگرام شخصى خود ويدئويى از انجام تمرينات موفق با گروه موسيقى در استوديو تمرين خود در لس انجلس منتشر كرده است كه حكايت از آمادگى كامل او براى اجرا در سالن هاى بزرگ سيويك سنتر سن حوزه و مايكروسافت ( نوكيا سابق) در لس انجلس دارد .
يگانه تنها خواننده مشهور پاپ داخل ايران است كه طى يك سال گذشته به آمريكا سفر مى كند و در طول اين سفر قصد دارد با طرفدارانش در ايالت كاليفرنيا ديدار كند و به دليل فشردگى برنامه ها به شهرهاى ديگر ايالات متحده سفر نمى كند.
او كه از خوانندگان مشهور موسيقى پاپ در ميان فارسى زبان ها به شمار مى آيد در يك سال گذشته پس از انتشار ويدئو بهت قول ميدم توانسته به يكى از پرفروش ترين خواننده هاى پاپ ايرانى در دنيا تبديل شود و تا امروز اجراهاى بسيار موفقى در شهرهاى اروپا و استراليا داشته است.
محسن يگانه با انتشار چندين آلبوم رسمى و اجراى بيش از هشتصد سانس كنسرت از هنرمندان بسيار مطرح در موسيقى پاپ ايران است و سه سال پيش در اولين كنسرت خود در لس انجلس توانسته بود لوح افتخار سالن مايكروسافت را دريافت كرده و نام خود را در ميان مشاهير اين سالن به ثبت برساند.

1592-40

1592-41