1648-19

1648-20

1648-21

1648-26

یک پیوند بسیار زیبایی بین هنرمندان و ورزشکاران وجود دارد که جهانیان به آن اعتقاد دارند. همیشه حضورهنرمندان در ورزشگاهها با حضور ورزشکاران در کنسرتها توجه رسانه های گروهی را جلب کرده است.
این هفته خبرنگار مجله بین المللی جوانان در افتتاحیه سالن فوتسال Burbank حضور هنرمند مردمی و بین المللی ایران، اندی را مشاهده کرد و با او پای صحبت نشست، اندی که همیشه برای تشویق ورزشکاران آماده است، این هفته برای تشویق فوتبالیست ها به جدیدترین سالن فوتسال شهر Burbank با نام Futsal 4 All LA رفت و جوایز برندگان را به آنها اهدا کرد.
اندی می گوید: صاحبان و مدیران این ورزشگاه ایرانی وارمنی هستند ولی بازیکنان از تیمهای مختلف و از فرهنگهای مختلف می باشند. بسیار جالب بود که ورزشکاران با دوست دخترهای خود و دوست پسرهای خود به ورزشگاه آمده بودند و پدرها و مادرها، خردسالان و بزرگسالان به تشویق فوتبالیستها سالن ورزشگاه را به وجود آوردند.
مدیریت این ورزشگاه آقایان علی خوش خو و ادوین هفتوانی آنچنان خوش برخورد و خوش اخلاق هستند که مردم در کنارشان با خوشحالی بازی ورزشکاران را دنبال می کردند. بدون شک این محل پاتوقی خواهد شد برای ورزشکاران لوس آنجلس که بوق معروف گل کوچیک را در یک سالن سرپوشیده تمیز و مرتب، با سرویس غذائی کامل انجام دهند.
اندی می گوید: «از این پس تیم خود را تشویق خواهد کرد که هفته ای یکی دو بار دراین مکان بازی کند».
در پایان تورنمنت، اندی مدال و جام برنده ها را به آنها اهدا کرد و در مقابل، شهردار Burbank خانم Emily Gabel Luddy لوحه تشکر را از طرف سالن فوتسال Futsal 4 All را به اندی اهدا کرد واین دو دقایقی در کنار هم و برای تشویق فوتبال در شهر بوربنک با یکدیگر تبادل نظر کردند.
یار همیشگی اندی، کارگردان معروف و محبوب کوجی زادوری وهمکارانش، فیلم مستندی از این افتتاحیه فراهم کردند که به زودی پخش خواهد شد. کارهای کوجی زادوری زبانزد همگان می باشد و مسلما این مستند آنچنان تاثیرگذار خواهد شد که ورزشکاران لوس آنجلس بلافاصله روزها و ساعتهای خود را در این مجموعه ورزشی رزرو کنند.
وجود خانواده های علی خوش خو و ادوین هفتوانی در کنار هم وحمایت از یکدیگر بسیار مورد توجه شهردار و اندی قرار گرفت. چقدر خوب است که ایرانیان در همه جا موفق هستند و نبض شهر را در دست دارند. این ورزشگاه در نوع خود در لوس آنجلس همتا ندارد و به همت دو ایرانی اداره میشود.
مجله جوانان آرزوی موفقیت های بیشتری را برای اندی و صاحبان Futsal 4 All LA دارد

Edwin Haftvani
Ali khoshkhoo
Futsal4all LA
www.futsal4all.La
904 N. Lake St.
Burbank, CA 91502
818-390-3237

1648-22

1648-23

1648-24

1648-25

1648-27

1648-28

1648-29