1537-14

حمید دیهیمی موزیسین سرشناس درباره برنامه ویژه یکشنبه 4 دسامبر 2016
در کریستال کوو ادیتوریوم UCI در جوانان رادیو و مجله جوانان می گوید

لیلا فروهر خواننده محبوب، شهرزاد اردلان چهره معروف رادیویی، سعید و حمید دیهیمی، فرید جینچی، میثاق و متین اسحاقی
و حامد پورساعی در صحنه خواهند بود

1537-15

حمید دیهیمی و سعید دیهیمی دو موزیسین نامدار تدارک یک برنامه انسانی و در عین حال هنری را برای یاری دادن به نابینایان علاقمند موسیقی ترتیب داده اند که حمید دیهیمی در گفتگو با رادیو جوانان ساعت 9 تا 10 صبح و 9 تا 10 شب روز جمعه 25 نوامبر- Javanan Radio و همچنین در گفتگو با مجله جوانان گفت:
من و برادرم که با مشکل نابینایی سالهاست روبرو هستیم، همیشه دلمان برای نابینایان تپیده است. و این بار هم در جهت یاری رساندن به آنها تدارک دومین برنامه و یا جشنواره موسیقی را دیده ایم که در روز یکشنبه 4 دسامبر در سالن Crystal Cove Auditorium در دانشگاه UCI برگزار میشود
در واقع سازمان غیرانتفاعی Beyond Vision Music Foundation با موسیقی دریچه ای از نور و روشنایی و امید را بروی زندگی نابینایان می گشاید.
من و سعید که برای برپایی این سازمان و برگزاری این جشنواره از همه وجود خود مایه گذاشته و شب وروز دویده است خوب می دانیم که با تکیه به موسیقی، عشق به ا ین هنر ارزنده، ما سالهاست روی پای ایستاده و خود را به صحنه های بسیاری برده و دل مردم را شاد کرده و شاگردان بسیاری را در هنرکده های خود تعلیم داده و بعنوان موزیسین ها و نوازنده های توانا روانه فستیوال ها و ارکسترهای بزرگ کرده ایم و این باعث سرافرازی ماست.
ما شاهد بودیم که حتی نابینایان مسن هم با موسیقی به وجد آمده، انرژی گرفته و به آرامش رسیده اند، ما از خانواده ها می خواهیم که فرزندان نابینای خود را با سازمان ما آشنا کنند و حتی حاضریم نیمی از هزینه معلمین را که اگر در فاصله دور هم باشد به منازل شان بفرستیم و بپذیریم تا دنیای دیگری را بروی این بخش از جامعه باز کنیم.
ما در روز یکشنبه 4 دسامبر، همانگونه که در برنامه ژانویه با حضور 1200 نفر داشتیم، صحنه را پر از موسیقی، پر ازاحساس، پر از هنرمندان جوان می کنیم. من و سعید خود برنامه ویژه ای با فربد خواننده هنرمند نابینا داریم، لیلا فروهر هنرمند محبوب مان با مهر بسیار و عشق به مردم بخصوص به نابینایان، بطور افتخاری در این برنامه می خواند و همه انتظار شنیدن آوازهای زیبای او را می کشند و ما برای همیشه سپاسگزار ومدیون اش خواهیم بود. شهرزاد اردلان که همیشه در امور خیر، پیشگام است، در این شب پرشور که درواقع از ساعت 5 بعد از ظهر آغاز میشود مجری برنامه است و با توانایی خاص خود، آن شب را شب خاطره ها می کند.
حمید دیهیمی می افزاید ما با کمک خود مردم و خانواده ها در صدد هستیم، تا در آینده با کمک ها وهدایای مردم خیرخواه و آنها که قلب شان برای نابینایان می تپد، یک مدرسه موسیقی راه بیاندازیم و دامنه آنرا تا دیگر شهرها و حتی سرزمین های مختلف ببریم چون موسیقی تنها هنری است که نابینایان در آن به مرحله نبوغ می رسند و شما در اپرا، در خوانندگی، در رهبری ارکستر، نوازندگی و آهنگسازی، این نابغه ها را در سطح جهان می بینید و مسلما در میان ایرانیان نیز بسیار هستند که نیاز به کشف آنهاست برای فراگیری موسیقی سن و سال و جنس و ملیت و قوم فرقی نمی کند، ما شاگردان افغان، اسپانیش و دیگر ملیت ها را هم داریم و بعد از برنامه موفق ژانویه، به شب 4 دسامبر چشم دوخته ایم که با همت و حمایت خانواده ها ، به سویی برویم که در دل نابینایان نور امید بدمیم و به آنها بگوئیم که شما را فراموش نکرده ایم.
در این شب پرشور موزیسن های هنرمندی چون میثاق اسحاقی، متین اسحاقی، حامد پورساعی و از جمع خود هنرجویان نیز نوازندگانی داریم که با دستهای هنرمند و توانای خود، شب 4 دسامبر را می سازند.
همه درآمد این شب را به آموزش موسیقی رایگان برای نابینایان اختصاص می دهیم و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

818- 881-8283
949- 653-9998