1372-31

1372-32

این هفته به دیدار رضا ترکزاده و کوروش ترکزاده دو وکیل موفق پرکارجامعه ایرانی در دفاتر حقوقیTork  رفتیم و بدلیل موفقیت هایشان در احقاق حق در زمینه تصادفات و صدمات بدنی حتی تا 12 میلیون دلار، با آنها گفتگو کردیم.
این دفاتر حقوقی در زمینه تصادفات، صدمات بدنی، زمین خوردگی، اختلافات خانوادگی، صدمات منجر به مرگ و معالجات غلط پزشکی اقدام میکنند
• بنظر شما در اولین لحظه یک تصادف، راننده باید چه اقدامی بکند؟
– اگر تصادف جدی باشد، باید اولین کار تهیه گزارش پلیس باشد، چون سرنوشت یک تصادف را تعیین می کند و در صورت صدمه جدی بلافاصله باید با 911 تماس گرفته شود و ضمن گرفتن تلفن و مشخصات شاهدان حادثه، باید به بیمارستان انتقال یافت وهمزمان با وکیل خود تماس گرفت. چون نقش وکیل در موارد تصادف شدید و تصادفات بدنی بسیار مهم است.
در زمان تصادف موارد زیادی وجود دارد که می تواند به پرونده تصادف کمک  کند، یکی از آنها رد و بدل کردن مشخصات طرفین تصادف چون شماره پلاک اتومبیل و رنگ و مدل آن، مشخصات گواهینامه، بیمه، مدارک ثبت اتومبیل و در صورت امکان تهیه عکس از محل تصادف و خسارات وارده است.
اگر هرکدام از طرفین از دادن مشخصات خود داری کنند مسلما یک اقدام غیر قانونی کرده اند و قابل تعقیب است ولی توصیه میشود در زمان تصادف خونسردی حفظ شود، هیچ عکس العملی چه زبانی، چه جسمی پیش نیاید.

1372-33

• دفاتر حقوقی شما در چنین مواردی چگونه به افراد درگیر تصادف کمک می کند؟
– بمجرد دریافت تلفن و پیام از سوی موکلین، دفاتر حقوقی ما بلافاصله واردعمل میشود، ما یک تیم قوی داریم که در همه زمینه های تصادف و صدمات بدنی تخصص و تجربه دارند، ما در همان لحظه اول توصیه می کنیم که شخص با هیچکس حرف نزند، حتی برای توضیح کامل به بیمه طرف مقابل نیز با کمک وکیل جواب بدهد چون هرگونه اشتباه سبب میشود، مسیر تصادف تغییر کند.
دفتر ما همه مسئولیت های گفتگوبا بیمه ها، وکیل طرف مقابل را عهده دار میشود وهمه این موارد بسیار حرفه ای و دقیق است و اصلا نیازی نیست موکلین ما خود با شرکت بیمه وطرف مقابل سرو کله بزنند. از همان اول توصیه می کنیم به هیچ تلفنی از سوی بیمه شخص مقابل و حتی بیمه خود، بدون مشورت با دفتر ما جواب ندهند چون حتی یک جمله اشتباه به ضرر شخص تمام میشود.
• دفاتر شما در مورد هزینه های موکلین چه می کند؟
– ما از اولین گام، به بهترین وجه با بهترین پزشکان و بیمه ها وارد گفتگو می شویم اگر حتی شخص تصادف کرده بیمه سلامتی ندارد، ما بدون توجه به آن ، مراحل درمان و معالجه شخص را دنبال می کنیم تا او را به بهبود کامل هدایت کنیم. معمولا این مراحل بسیار اهمیت دارد چون کوچکترین قصور و کوتاهی گاه سبب میشود، شخص دچار نقص  بشود و حتی زندگیش به خطر بیفتد. بهمین جهت  ما مسئله معاینه شخصی را در درجه اول اهمیت قرار میدهیم، اگر شخصی بیمه داشت از طریق بیمه خودش وگرنه از تیم بزرگ خود یاری می گیریم.
دفتر ما با یک تیم بسیار حرفه ای پزشکی و کلینیک بیمارستان همکاری دارد که جای هیچ نگرانی نمی گذارد.
• مسئله خسارت وارده را چگونه تضمین می کنید؟
– دفاتر حقوقی ما در طی این سالها، برای موکلین خود، بالاترین خسارت را گرفته است، این ادعای ما  با سند ومدارک همراه است، چون ما طبق همین مدارک از 250 هزار دلار تا 12 میلیون دلار برای موکلین خود خسارت دریافت کرده ایم.
معمولا این خسارت ها با توجه به میزان صدمات وارده دریافت میشود، بارها اتفاق افتاده که بیمه ها خیلی از واقعیت ها را پنهان کرده اند، بوکیل طرف مقابل مدارک بدون پایه واساس ارائه داده حتی بعضی ها در قالب شاهد دروغین وارد صحنه شده اند که تیم تجسسی و تحقیقی ما، واقعیت ها را پیدا کرده، حتی پرونده هایی که بنظر می آید به خسارت پائین ختم شود، با توجه به صدمات بدنی خسارات سنگینی، از سوی ماپیگیری شده و با دریافت بسیار بالایی آنرا پایان دادیم چون معمولا پرونده هایی که خسارت بالایی را شامل میشود، از سوی بیمه ها و وکلا، به پیچ وخم های دور از انتظاری کشیده میشود که خوشبختانه تیم حرفه ای ما همیشه این پیچ وخم ها را باز کرده و موکلین را با روی خندان و دل شاد روانه کرده است.

تماس با دفاتر حقوقی ترک:
www.Torklaw.com
888.222.8286