1368-31

ذوق زده شدیم. اینبار بخاطر اتفاقی بسیار مهم که جامعۀ ایرانی شاید کمتر شاهدش بوده. حتما با خبر هستید: شهرزاد دختری که به بیماری سرطان خون مبتلا شده و همچون کوهی استوار ماه هاست در مقابل این بیماری مهلک ایستاده.
اول یک تنه و بعدها باحضور دوستان و سپس با حضور گروه زیادی از هموطنان در سراسر جهان که با این پشتیبانی صمیمانه از شهرزاد روحیۀ مضاعفی به او منتقل کردند و شهرزاد هم مثل یک جنگجوی تمام عیار ایستاد.
حالا چرا ذوق زده شدیم؟ اخیرا هنرمند محبوب و خوش صدا، شهرام صولتی؛ با همکاری گروهی از هنرمندان و با حضور شهرزاد موزیک ویدئوی جدیدی را آماده کرده اند که همین هفته در سرتاسر جهان پخش میشه. گروهی که بدون هیچ چشمداشت مادی، و فقط و فقط برای کمک رسانی به یک هموطن دور هم جمع شده اند.
شهرام صولتی با صدای گرمش چه با صفا خوانده و هنرمند خوب شهرمان امیر سلیمانی با زیبائی تمام به تصویرش کشیده. یک کار گروهی زیبا.  شهرام صولتی با حضورش در این ویدئو، نقش هنرمندان را در رساندن پیام دوستی و عشق به نمایش گذاشته است و با صدائی سرشار از احساس، حرکتی را آغاز کرده که امیدواریم شروع خوبی برای حرکتهای اجتماعی آینده باشه.
تلفیق موسیقی و صدا همراه با یک پیام اجتماعی، کاری است که تا کنون کمتر در جوامع ایرانی انجام شده. همکاری ده ها تن که فقط سلامتی این بیماران را آرزو دارند.
تصور همکاری گروهی ده ها نفر برای انجام یک کار خیرخواهانه، هر انسان شریفی را بوجد میاورد.
موسیقی و تنظیم زیبای عارف شکوری و ترانۀ لطیف رضا خواجوی و ویدئوی هنرمندانۀ امیر سلیمانی بسیار دیدنی است. میباید که این ویدئو را دید و از طریق شبکه های اجتماعی پخش کرد و برای دوستان در سراسر جهان ارسال کرد و این پیام مهم را به گوش همه رساند.
تاثیر حضور و تلاش خانم هیلداUniversal Debt Relief Inc در تمام مراحل تولید غیرقابل توصیف است. این ویدئو به تهیه کنندگی منوچهر خوش زبان گامی دیگر در جهت یاری رساندن به یک هدف انسانی است.
شهرام صولتی …. دست مریزاد!
با شهرام صولتی همین جمعه 30 آگوست مصاحبه ای در این زمینه در رادیو جوانان داریم  که از ساعت 9 تا 10 صبح و 8 تا 9 شب پخش می شود.

1368-32