1636-21

1636-26

1636-24

یک مرکز درمانی برای ترک اعتیاد و سم زدایی در شهر سیمی ولی، در یک منطقه زیبای کوهستانی، اخیرا آماده کار شده و همین روزها با کادر ورزیده و متخصص خود، به درمان معتادان می پردازد.
دکتر پرویز ثروت جو با سابقه 39 سال طبابت، اینروزها در رشته تازه ای با دکتر راملا رستمی روانشناس با سابقه و همکاری با گروهی از زبده ترین کارکنان، این مرکز را اداره می کنند.
هر دو در حیطه تازه کاری خود، تجربه های تازه ای اندوخته اند و با بهره از آخرین تکنولوژی ها، آخرین سیستم های درمانی چه بالینی، چه پزشکی و چه روان درمانی، می کوشند تا به نجات افرادی که اسیر اعتیاد شده اند بیایند.
می گویند در این مرکز ما از زبده ترین، متخصص ترین، با تجربه ترین و دلسوزترین کارمندان بهره می گیریم. همکاران ما با سابقه طولانی در این زمینه آمادگی پذیرایی و درمان را تا آخرین مراحل سلامت و پاکی دارند. در این مرکز تنها هدف درمان موقت نیست ما در اندیشه درمان طولانی و ماندنی هستیم، چرا که ترک اعتیاد و سم زدایی اگر ریشه ای نباشد، اگر با هدف پاک سازی بدن و پاکسازی ذهن و روان از هرگونه اعتیادی نباشد، مسلما درمان کاملی نیست.

1636-27

نیت ما ضمن سم زدائی و رساندن افراد به نهایت پاکی و سلامت روح و روان، پایدار نمودن این درمان ها و هدایت آنها به سوی زندگی پرجنب وجوش، بدون هیچ عارضه، بازگشت به کار و شغل و حرفه شان، بازگشت به قلب خانواده، اجتماع و حتی سمبلی از یک انسان پاک با اندیشه های بارور و خلاق است.
افرادی که اسیراعتیاد به الکل، مواد مخدر، داروهای مسکن و مخدر شده اند، نیاز به مراقبت های ویژه دارند.
متاسفانه اعتیاد در جامعه ایرانی زیر پوست پنهان است، همین کار درمان را مشکل می کند، مگر اینکه مرکزی حرفه ای با برخورداری از آخرین تکنیک ها، در نهایت آرامش و در فضایی دور از تنش های شهری آنها را در بربگیرد.
در این مرکز که نام باغ بهشت را بر آن گذاشته ایم، واقعا باغ بهشت است، از همه سنین می توانند به اینجا مراجعه کنند درمان ها و سم زدایی ها، می تواند انفرادی و گروهی باشد، ضمن اینکه کادر ورزیده ما شب و روز مراقب آنها هستند، چون عضوی از فامیل از آنها مواظبت کرده و در جریان همه مراحل و تغییرات جسمی و روحی شان هستند.
در باغ بهشت Paradise Cove با بهره از سرم های مخصوص IV Hydrations برای جبران کمبودهای عنصرهای خونی و بدنی، قدم بزرگ و موثر دیگری بر می داریم یکی از مهمترین تلاش ما پاکسازی بدن از داروهای مسکن تجویزی (Opioids) است که بسیار خطرناک ولی پنهان عمل می کنند وحتی انسان ها را تا پای مرگ و خودکشی می برد.

1636-28

ما برای آسان کردن راه، در مورد هزینه های درمان هم، امکانات تازه ای بوجود آورده ایم و با بهره از PPO خیلی ها می توانند بدون پرداخت هزینه ای به درمان خود ادامه بدهند و راه های دیگری نیز برای دیگران با بیمه های مختلف وجود دارد، چون هدف ما در این مرکز انسانی تر از هدف و بدور از مسیر بیزینس است چون مسئولیت چنین اقدامی هر انسانی با وجدان بیدار و قلب مهربان می تواند کارساز و نجات بخش باشد.
در هفته های آینده به مصاحبه ما با دکتر راملا رستمی و دکتر پرویز ثروت جو و همکاران شان توجه کنید.

1636-25