1477-67

1477-68

اینروزها کاندیداهای تازه و پرقدرت دیگری وارد صحنه رقابت های گزینش رئیس جمهوری آینده آمریکا میشوند، نمونه اش راکی دلافونته چهره برجسته اجتماعی و بیزینس من بسیار موفق از حزب دمکرات است، که باتفاق همسر ایرانی اش کتی یزدانی صاحب چند فرزند شده و درهمه امور زندگی شان سرآمد و موفق بودند.
راکی دلافونته و کتایون یزدانی، دختر هژبر یزدانی، هر دو در زمینه های مختلف تحصیل کرده، در رشته های مختلف شغلی موفق بوده و در جامعه امریکایی و اسپانیش محبوبیت فراوانی دارند.
نکته جالب اینکه شهلا درریز و الکس درریز از وابستگان نزدیک فامیلی کتی و راکی، از هم اکنون برای کتی لباس های باشکوه فرست لیدی را طراحی و دوخته و به تن اش کرده اند و باور دارند که ایندو در سال 2016 شگفتی می آفرینند.

1477-69

1477-70

راکی دلافونته، پایگاه مردمی خوبی دارد او به آمریکای باشکوه و پرقدرت باور دارد و می گوید باید امریکا را به آن دوران طلایی بازگرداند، باید تحصیلات و تخصص را در نسل جوان بسط داد، باید مشکلات و گره های کور مهاجرین را با مسالمت حل کرد.
ایرانیان مقیم کالیفرنیا بویژه، سن دیه گو، لس انجلس این زوج را می شناسند، راکی دلافونته را بعنوان یک چهره پرقدرت ، کارساز، مصمم باور دارند و بسیاری از هم اکنون او را بعنوان کاندیدای خود می شناسند.
علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و کمک به رقابت های انتخاباتی راکی و همچنین رأی دادن به او می توانند با شماره تلفن و وب سایت های زیر تماس بگیرند:

(619) 299-4001 انگلیسی
(919)661-1000 اسپانیش
(858)569-9000 Press
[email protected]

در عکس ها، کتی یزدانی و راکی و پرزیدنت کلینتون و کتی باتفاق الکساندر درریز و راکی دلافونته دیده می شوند.