1519-35

نوشهر، شمال ایران کنار دریا، عده ای از جوانان اتومبیلهای خود را در ساحل خزر پارک کرده اند، از لای درهای بازنشده ماشین هاشون آهنگ «ای وای گلم» کورس به گوش می رسد، که همراه با نغماتش جوانها مشغول شادی و رقص هستند.
شهر «بستک» جنوب ایران، ساحل خلیج فارس. از بلندگوهای رستوران ها و کافه های این شهر صدای کورس به گوش می رسد که داره میخواند: «ای وای گلم…» و بستکی ها از شنیدن نغمات محلی شان با این اجرای مدرن به خودشان یواشکی می بالند!
این دو تصویر از دو نقطه مقابل ایران بود و در اولین روزی که آهنگ جدید کورس «ای وای گلم» به بازار آمد، مشابه این مناظر در اغلب شهرهای دیگر ایران نیز دیده شد.
در این چند ماهی که این آهنگ از طریق «رادیو جوان» در دنیا و بین ایرانی ها پخش شده تا بحال بالای 3 میلیون و نیم شنونده داشته که از بالاترین رکورد های یک آهنگ محسوب می شود.
کورس برای تهیه این آهنگ یک بار دیگر از همکاران قدیمی اش کینوش شهروزی دعوت کرد که بر روی ملودی که با الهام از موسیقی های اصیل «بستکی» ساخته بود ترانه ای بگوید. کی نوش شهروزی ترانه سرای توانایی است و یکی از محصولات این همکاری ترانه و آهنگ مشهور «ناز نکن» است که جزو کارهای درخشان کورس است. این بار کورس و کی نوش اثر جدیدی را بوجود آوردند که با تنظیم زیبا و مدرن «احسان خلقی» مثلث همکاری هنری این آهنگ تکمیل شد. و در نهایت با دعوت از گروه موفق و جوان آمریکایی HUNNY برای حضور در این موزیک ویدیو، «ای وای گلم» تبدیل به یکی از حرفه ای ترین و محبوب ترین کارهای هنری امسال شد.

Facebook.com/Kourosmusic
instagram: Kouros Music

1519-36

1519-37