1322-22

 

سياوش خواننده محبوب ايراني، در يك شوي موزيكال بين المللي
در كنار چهره هاي برنده اسكار، گرامي‌و امي ‌روي صحنه مي‌خواند

اين برنامه 27‌ اكتبر 2012‌ در شراين اديتوريوم لس آنجلس اجرا ميشود

27‌ اكتبر 2012‌ در شراين اديتوريوم لس آنجلس،  سياوش خواننده محبوب،  در كنار يك تيم از بازيگران و هنرمندان بين المللي كه برندگان جوايز بزرگ،  15‌ جايزه گرامي،  3‌ جايزه اسكار،  3‌ جايزه امي ‌و 3‌ جايزه توني شده اند روي صحنه مي‌خواند.1322-23
سياوش مي‌گويد اين برنامه در مسير صلح و عشق و انسانيت حركت ميكند. يك برنامه بزرگ موزيكال شبيه رومي است و اين برنامه به مناسبت نوزدهمين سالگرد روز استاد اعظم چينگ هاي است كه هميشه در زندگي خود در پي گسترش صلح در سراسر جهان بوده است. اين هدف به شما مي‌گويد كه خود را از درون بشناسيد، خودخواه نباشيد تا بهتر زندگي كنيد. اين اولين قدم رشد انساني است.1322-24
سياوش در موردگزينش براي اين برنامه گفت اين گروه بدنبال يك خواننده ايراني بودندكه به زبان انگليسي تسلط داشته باشد،  دستگاه هاي موزيك ايراني و بين المللي را بشناسد Duog Cat‌ كه با بوچلي كار كرده،  يكي از كارها را ساخت،  كه براي اين كار نياز به خوانندگاني داشت كه به زبان فارسي، عربي،  عبرو،  انگليسي بخوانند،  من با آنها ديدار كردم، وقتي آن قطعه را شنيدم،  پيشنهاد دادم،  ريتم هاي ايراني به آن اضافه كند،  چون ريتم ها عربي و هندي بود،  بكلي از موسيقي ما دور بود،  من واقعا دلواپس اين كار بودم،  تا سرانجام بدنبال جلساتي،  او با تفكر باز بدون تعصب از فكر من استقبال كرد،  به استوديوي من آمد،  كار را دوباره نوشتيم با شعر ايراني، ترجمه هاي شعر موزيكال به فارسي،  مورد تائيد قرار گرفت. در پايان كرديت نويسنده آنرا بمن داده اند.
من دو ماه با اين گروه كار كردم،  البته خود پروداكشن 4‌ ماه وقت برد،  چون 25‌ هنرمند بين المللي در آن نقش داشتند،  در ميان نام ها اسكات كه با مايكل جكسون ومدانا كار كرده ديده ميشود.
اين برنامه،  پر از انسانيت،  صلح،  آشتي،  عشق است و من خوشحالم كه بعنوان يك هنرمند ايراني در بخشي از آن هستم و از هموطنانم توقع دارم كه آن شب به شراين بيايند و با من همصدا شوند.