1503-103

گوگوش کاندیدای نخست وزیری

1503-104

…شنیدیم بعد از سالها سرانجام به پیشنهاد مردم در تاجیکستان، گوگوش کاندیدای نخست وزیری این کشور شد.
حدود 29 سال پیش وقتی برای اولین بار بعد از 40 سال، مجله جوانان به تاجیکستان راه یافت 70درصد از مردم گوگوش را بعنوان محبوب ترین هنرمند خود معرفی نمودند و حتی پیشنهاد دادند برای ریاست جمهوری به تاجیکستان برود و اینک بعد از سالها مردم گوگوش را برای مقام نخست وزیری بهترین می دانند.

داریوش برای یک سمینار به ایران میرود

1503-105

…شنیدیم داریوش برای حضور در یک سمینار در جهت مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر به ایران میرود.
با اینکه به داریوش هشدار داده اند، جلوی سخنرانی او را در این سمینار می گیرند و احتمالا با دردسر بزرگی روبرو میشود، ولی داریوش با تکیه به گروهی از جوانان داخل ایران، دست به این سفر میزند، تا آماری واقعی از تعداد معتادین، ریشه های اعتیاد در ایران و راه حل های کارساز را ارائه بدهد.
گروهی جوان از آذربایجان و کردستان، مسئولیت انتقال داریوش را به ایران و بازگرداندن او را پذیرفته اند.

سلین دیان دو آهنگ ایرانی می خواند

1503-106

… شنیدیم سلین دیان اینروزها در حال تمرین دو ترانه و آهنگ ایرانی است، که یک آهنگساز جوان ایرانی مقیم دانمارک برایش ساخته است.
سلین دیان می گوید عاشق زبان فارسی شده و قبلا هم با سروده های خیام آشنا بوده و اینک با شوق فراوان می خواهد دو ترانه و آهنگ فارسی بخواند و حتی آنها را در آلبوم تازه خود که در تابستان پخش میشود جای دهد.

مدانا عاشق یک مرد ایرانی شده!

1503-107

… شنیدیم «مدانا» اخیرا به یک مرد 67 ساله ایرانی دل بسته است.
مدانا که اصولا به شرقی ها توجه خاص دارد و با مطالعه سروده های مولانا رومی، شیفته فرهنگ و ادب ایرانی شده، در یکی از دانشگاه ها، با یک مرد ایرانی آشنا شده و با وجود اینکه این آقا همسر و 4 فرزند دارد، مدانا دلبستگی شدید خود را پنهان نمی کند و با او به چند سفر رفته و شب ها را در هتل با او گذرانده است.
مدانا که چند سالی بود فقط بدنبال پسرهای جوان بود، بخاطر سربهوا بودن و عدم شناخت آنها از یک عشق واقعی، ترجیح داده با مردهایی بزرگ تر از سن و سال خود رابطه داشته باشد.

ابی حاضر نشد برای ترامپ بخواند

1503-108

… شنیدیم ابی دعوت شد تا در یک پارتی در نیویورک به حمایت از دانالد ترامپ با دریافت نیم میلیون دلار بخواند، ولی او نپذیرفت و حتی تلفن های خود را قطع کرد.
دوستان نزدیک به ابی می گویند خواننده نامدار بدنبال توهین «ترامپ» به مهاجرین و ماجرای دیوار میان امریکا و مکزیک و بیرون راندن مسلمانان، از او انتقاد کرد ولی وقتی یکی از اطرافیان ترامپ او را به اجرای یک برنامه یک ساعته به جهت یاری رساندن به ترامپ دعوت نمود، ابی گفت من با میلیونها دلار هم حاضر به اجرای چنین برنامه ای نیستم و اصولا من به سرزمینی آمدم که مهد آزادی است و مسلما با حرفهای عجیب ترامپ، من چنین باوری را از دست داده ام.

بیژن مرتضوی و یانی در کوبا

1503-109

… شنیدیم بیژن مرتضوی به اتفاق یانی برای اولین بار بعنوان یک گروه موزیک از امریکا در کوبا به اجرای کنسرت می پردازند.
این دعوت حدود یکسال پیش از یانی و بعد جداگانه از بیژن بعمل آمد، ولی ایندو بدنبال تماس تلفنی، تصمیم گرفتند به اتفاق در این کنسرت شرکت کنند و بیژن اولین شرط اش اجرای آهنگهای ایرانی بود.

اندی به اتفاق 5 خواننده داخل ایران می خواند

1503-110

… شنیدیم اندی به اتفاق 5 خواننده داخل ایران، از اول تابستان تور سراسر ایران را شروع می کنند، که اولین آن از جزیره کیش آغاز میشود.
اندی برای این سری کنسرت ها، 2 میلیون دلار دستمزد گرفته و بنا به خواسته او، ارکستر 35 نفره، همه جا با اندی روی صحنه میرود، 5 خواننده داخل ایران در همه صحنه ها، برنامه را افتتاح می کنند و 2 آهنگ به اتفاق اندی می خوانند.
مقامات هنری داخل موافقت کردند چند گروه مختلف زن و مرد، رقص های محلی از جمله بندری را با اندی اجرا کنند.

لیلا فروهر برنده لاتاری شد

1503-111

… شنیدیم لیلا فروهر دو هفته پیش برنده جایزه لاتاری 40 میلیون دلاری شد.
لیلا این بلیط برنده را از سوی یکی از دوستداران خود دریافت داشت و بعد از برنده شدن 30 درصد آنرا به همان شخص هدیه داد و تصمیم گرفت بخشی از آنرا برای کمک به آواره های ایرانی در استرالیا و ترکیه بکار گیرد و حتی خود شخصا برای رساندن کمک ها به دیدار آنها برود.