1451-64

هوشمند عقیلی
با دختری 25 ساله ازدواج می کند

1451-65

…شنیدیم هوشمند عقیلی خواننده سرشناس، بعد از 3 سال به ازدواج با یک دختر 25 ساله رضایت داده است.
این دخترخانم که مادر وحتی مادربزرگش عاشق صدای عقیلی بودند، او را از کودکی با صدای این خواننده آشنا و علاقمند کردند و او وقتی به خارج آمد، تصمیم گرفت با ازدواج با عقیلی، خانواده خود را سورپرایز کند و 3 سال تمام بر نظر خود پافشاری کرد تا سرانجام نظر مخالف عقیلی را به موافق مبدل ساخت.

لیلا فروهر سفیر صلح میشود

1451-66

… شنیدیم لیلا فروهر خواننده محبوب، از سوی سازمان ملل بعنوان سفیر صلح راهی افریقا میشود تا در کمپ های آواره ها حضور یابد.
جالب اینکه همزمان با لیلا، آنجلینا جولی و باربارا استرایسند نیز به آن سرزمین می آیند و احتمالا میان آنها دیدارهایی خواهد بود و امکان همکاریهای مشترک نیز وجود دارد.

اندی در جشن عروسی پوتین
با یک دختر ایرانی می خواند

1451-67

… شنیدیم مقامات رسمی روسیه، از اندی برای حضور در مراسم جشن ازدواج پوتین با یک خانم ایرانی دعوت بعمل آورده اند.
پوتین خود از میان ملیت های مختلف اندی را برگزید و گویا در آن شب بیش از 30 خواننده بین المللی روی صحنه می آیند و هرکدام نیز هدایای گرانقیمتی دریافت می کنند و در ضمن به عضویت آکادمی هنر روسیه در می آیند.

شیلا به خواستگار چینی
خود جواب رد داد

1451-72

…شنیدیم شیلا در سفرهای اخیر خود به منطقه خاورمیانه، از سوی یک ثروتمند معروف چینی، خواستگاری شد.
ولی شیلا حاضر به قبول این پیشنهاد نشد و به او جواب داد ترجیح میدهد اگر روزی دوباره تن به ازدواج بدهد، باید ایرانی باشد، چون فرهنگ و سنت های چینی را نمی شناسد و ازدواج دو ملیت متفاوت را با مشکلاتی روبرو می بیند از سویی خواستگار ابدا به زبانی جز چینی حرف نمی زند.

هوشنگ توزیع فیلم زندگی
پرزیدنت اوباما را میسازد

1451-69

… شنیدیم هوشنگ توزیع کارگردان و بازیگر توانای سینما و تاتر، اینروزها در تدارک ساخت فیلم زندگی پرزیدنت باراک اوباما رئیس جمهور امریکاست.
توزیع که خود در این فیلم نقش پرزیدنت کلینتون را بازی می کند، بعد از دو سال تلاش، اجازه ساخت این فیلم را بدست آورد.

شهرام شب پره برای
سفر مریخ آماده میشود

1451-70

… شهرام شب پره خواننده معروف، برای سفر تاریخی مریخ آماده میشود.
شهرام با توجه به اینکه این سفر به احتمال زیاد بدون بازگشت است، خود را آماده ساخته و حتی در طی ماههای گذشته، آهنگی در همین زمینه به زبان انگلیسی خوانده و همزمان با سفرش ازMTV پخش میشود در این میان همسر شهرام مخالف بود، ولی با اصرار شهرام رضایت داد.