1639-73

ازدواج احتمالی داکوتا وکریس

1639-75

• شایع است رابطه عاشقانه کریس مارتین 41 ساله و داکوتا جانسون 28 ساله به مراحلی رسیده که هر دو احساس می کنند نهایت آن باید ازدواج باشد.
کریس که در طی چند سال گذشته با دو ستاره معروف رابطه داشته، درواقع بعد از طلاق همسرش گونت پالترو، بخاطر بچه هایشان قصد ازدواج نداشت ولی ازدواج اخیر گونت، سبب شد تا او هم تجدیدنظری بکند و با توجه به دیدن همه ایده آل هایش در وجود داکوتا، هر لحظه امکان ازدواج آنها وجود دارد.

لعنت برشغل بازیگری!

1639-74

• شایع است یک زوج عاشق مایکل فسیندر و الیشیا ویکاندر، بعد از یکسال به بن بست رسیده اند و هر دو شغل بازیگری خود را لعنت می کنند.
ایندو که به بازی در فیلم های جدید مشغولند و چند پروژه هم در پیش دارند دراصل فرصتی برای با هم بودن ندارند، ونزدیکان آنها می گویند بعد از ماه عسل حتی یک هفته هم ایندو با هم سر نکرده اند. الیشیا 29 ساله بعد از فیلم Tomb Raider سعی کرد کار خود را محدود کند ولی وقتی مایکل 41 ساله مرتب در سفر بود. او هم بازی های جدید را پذیرفت وهمین سبب شد آنها با وجود علاقه و عشق در اندیشه جدایی باشند و دو دوست باقی بمانند.

راه بازگشت وجود دارد؟

1639-76

• شایع است صحبت هایی درباره احتمال بازگشت مگین کلی شروع شده و بسیاری می گویند باید او را ببخشند.
ولی نکته مهم اینکه مگین با ادعای خود در مورد دستمزدش در طی 3 سال باقیمانده یعنی 69 میلیون دلار و پیش کشیدن شکایت، تا حدی درها را بروی خود بست، ضمن اینکه خیلی ها نشان دادند از او دل خوشی ندارند و خیلی از سوپراستارها و چهره های سیاسی از برکناری او ابراز خوشحالی کردند و در فضای کاری اش هم همکاران با او رابطه صمیمانه ای نداشتند و همه اینها بازگشت او را زیر سوال برده اند.