1495-93

تعریف از توانایی های پنهانی!

1495-94

• شایع است جنیفرانیستن در ردکارپت انجمن منقدین، به خبرنگاران از توانایی های شوهر خود جستین تروکس گفت و آنرا چند بار تکرار کرد وهمین کنجکاوی همه را برانگیخت.
جنیفر گفت جستین بازیگری توانا، قصه نویسی با ذوق، کارگردانی صاحب سبک است او در همه زمینه ها بی همتاست. یکی پرسید دیگر چه چیزی؟ جنیفر گفت: در اتاق خواب هم بسیار فوق العاده است و بلافاصله جستین گفت با زنی چون جنیفر من هر کاری بکنم باز کم می آورم. درواقع هر دو به هم تعارف رد و بدل کردند.

بن می ترسد ملیسا را از دست بدهد

1495-95

• شایع است بن فالکون بازیگر و کارگردان، از اینکه همسرش ملیسا مک کارتی به سرعت به سوی شهرت، محبوبیت میرود دچار نگرانی شده است.
نزدیکان ایندو می گویند بن ده سال پیش که ملیسا چاق تر از امروز بود، عاشق اش شد وابدا به وزن و قد وقواره او کاری نداشت چون عمیقا عاشق او بود.اینک در طی چند سال ناگهان ملیسا از یک ستاره معمولی کمدی به یک سوپر استار با دستمزد بالا مبدل شده و اخیرا وزن خود را پائین آورده، خوشگل تر وشکیل تر شده و همین ها، بن را می ترساند، که مبادا او را در طوفان شهرت هالیوودی از دست بدهد گرچه ملیسا می گوید عشق ما، ابدی است!

کریستی الی بعد از اینکه 50 پاوند
لاغر شد بدنبال عشق می گردد

1495-96

• شایع است کریستی الی ستاره معروف تلویزیون و سینما که گروهی او را بادکنک هالیوود نسبت داده اند، بعد از کسر وزن 50 پاوندی عطشناک بدنبال یک عشق تازه می گردد.
کریستی از سال 2004 تا امروز بطور رسمی وعلنی سه بار به شدت چاق شده و به شدت خود را لاغر کرده و به گفته اطرافیان دو سه بار هم بی سروصدا لاغر شده است. کریستی در سال 2009 تا 228 پاوند چاق شد، ولی بمرور خود را لاغر کرده و اینک در شرایطی است که بقول خودش یک عشق پرشور می تواند او را بیشتر لاغر کند و به وزن ایده ال برسد.
کریستی می گوید می خواهم بروم به شهرهای دور، آنجا که مرا نشناسند، یک مرد خوب و پرقدرت را دیدار کنم و با او به سفر عشق بروم چون من به شدت تشنه عشق هستم.
دختر و پسر کریستی که بسیار خوش اندام هستند به مادر توصیه می کنند این آخرین بار باشد.

راز 20ساله کرت راسل و دایانا

• شایع است رو کردن یک راز 20 ساله از سوی کرت راسل درمورد پرنسس دایانا، مقامات دربار انگلیس را دچار حیرت کرد.
کرت راسل اخیرا بطور خصوصی و بعد با رخنه خبر به نشریات، از یک راز 20 ساله گفت، اینکه در سال 1991 هنگام نمایش فیلم Back draft به لندن رفته و میان پرنس چارلز و پرنسس دایانا نشسته و درباره فیلم توضیح داده و بعد با پرنسس دایانا صمیمی شد، بطوری که در سال 1995 درجریان جدایی دایانا و چارلز، ناگهان دایانا با دو پسر خود ویلیام وهاری به مزرعه کرت و گلدی هاون در کلرادو رفته و 10 روز آنجااقامت کردند و هیچکس هم از این ماجرا با خبر نشد. حالا بعد از 20 سال که ماجرا رو شد. حتی مامورین اطلاعاتی نیز از شنیدن آن دچار حیرت شدند و بسیاری گفتند کرت نباید این راز را رو می کرد.