1372-72

رابطه دی مور با پدر و پسر!

1372-67

• شایع است «دمی مور» اینروزها با پدر دوست پسر سابق خود، رابطه عاشقانه برقرار کرده است.
دمی 50ساله قبلا با هری مورتون 32 ساله رابطه داشت. ولی خیلی زود این رابطه بهم خورد و 6 ماه بعد دمی با پیترمورتون 66ساله رابطه برقرارکرد و گفت پیتر در سن و سال و شخصیت و منشی است که کاملا با من مطابقت دارد.

کریس پاین حاشا نمی کند

1372-68

• شایع است، کریس پاین برای سامان دادن به حرفها و زمزمه های منفی در اطراف خود، در زمینه بی علاقگی به دخترها و زنها،دوست دختر خود «زوکراویتز» را همه جا جلوی دوربین ها ظاهر میکند.
دوست دخترهای قبلی کریس می گفتند که او بسیار خودخواه و مردسالار است، ولی «زو» می گوید کریس بازیگر Star trek یک مرد واقعی است!

بازنشستگی جک نیکلسون جدی نیست !

1372-69

• شایع است اعلام بازنشستگی جک نیکلسون از بازیگری جدی نیست و بزودی شاهد شروع دوباره او خواهیم بود.
اطرافیان جک می گویند او بدلیل چاقی مفرط و پیدا نکردن یک نقش دلخواه ، فراموشی های سر صحنه، ناگهان تصمیم به بازنشستگی گرفت، ولی درست یک هفته بعد از آن سه نقش خوب به او پیشنهاد شد که با دستمزد بالایی همراه است و جک این فیلمنامه را خوانده و درحال تصمیم گیری است، چون اصولا نمی تواند دور از سینما باشد.

بعد از نامزدی، ازدواج!

1372-70

• شایع است «اسکارلت جوهانسن» بعد از نامزدی با ژورنالیست فرانسوی رومین دوریاک،اینک برای ازدواج آماده میشود.
اسکارلت در مجموع اهل ازدواج است، او بعد از ازدواج، طلاق از رایان دینولدز، مدتی با شان پن رابطه داشت بعد یکی دو رابطه کوتاه را پشت سر گذاشت تا «رومین» را ملاقات کرد و خیلی زود به اطرافیان گفت عشق خود را یافتم واینک میگوید در طی ماه های آینده ازدواج میکند.

همسر کریس برای نجات زندگی اش آمد

1372-71

• شایع است «السا پاتاکی» مدل معروف و همسر کریس همسورت بازیگر جوان سینما،هفته قبل همه کارهای خود را نیمه کاره گذاشت تا به همسرش در شب های افتتاحیه فیلم جدیدش Rush بپیوندد.
دوستان نزدیک آنها میگویند کریس و الیویا وایلد همبازیش اخیرا خیلی بهم نزدیک شده بودند و «السا» این را حس کرده و برای نجات زندگیش دور کارش را برای دو سه هفته خط کشید تا در سراسر جهان همراه شوهرش باشد.