1416-54

بچه های گله مند!

1416-55

• شایع است درشرایطی که شان پن بعنوان دوست پسر شارلیز ترون و پدر خوانده فرزندش جلوی دوربین ها ظاهر میشود، پسر و دختر او دیلان وهوپر از همسر قبلی اش رابین رایت از پدر گله دارند.
ایندو میگویند در طی سالها، پدر با آنها رابطه نزدیکی نداشت و بعد از جدایی از مادرشان، نیز بکلی رابطه اش قطع شد، گرچه هزینه های زندگی آنها را پرداخته ، ولی از محبت و عشق و توجه دریغ کرده است ولی شان میگوید من در هیچ موقعیتی بچه های خود را از یاد نبردم و این حرفها، تنها برای آزار من مطرح میشود.

پتریک دافی بعد از 40 سال همسرش را رو کرد

1416-56

• شایع است پتریک دافی بازیگر قدیمی تلویزیون، درست 40 سال از نشان دادن همسرش به رسانه ها، دریغ می کرد، چرا که میخواست از تعداد طرفداران خود کم نکند! ولی وقتی اخیرا به اتفاق کارلین جلوی دوربین ظاهر شد، طرفداران او بروی توئیتر و فیس بوک، چنان احساسات مثبت و قشنگی نشان دادند، که پتریک از اقدام 40 ساله خود پشیمان شد.
پتریک به دوستداران خود گفت در تمام این 40 سال عاشق همسرش بوده و هیچگاه به او خیانت نکرده است.

علت آفتابی شدن دستجمعی!

1416-57

• شایع است اینروزها سارا جسیکا پارکر و شوهرش متیو برادریک، در هر محفل و مجلس وجلوی دوربین، به اتفاق فرزندان خود ظاهر میشوند، تا برای همه خبرها و گزارشات مختلف در مورد اختلاف شدید و جدایی شان خطی بکشند.
ایندو در طی سالها، دو بار کارشان به قهر و جدایی موقت کشید ولی بدلیل عشق عمیقی که بهم دارند، هیچگاه این جدایی ها ادامه نیافت.

لی میشل رفته فستیوال، ولی…

1416-58

• شایع است لی میشل ستاره سریال Glee، که در اصل برای حضور در فستیوال در ایتالیا رفته بود، بکلی همه وقت خود را با دوست پسرش گذراند و سروصدای مسئولان فستیوال را در آورد!
لی میشل که درست یکسال از مرگ عشق بزرگ زندگیش می گذرد، چنان دلبسته متیو پائتز مدل جوان شده، که اهمیت حضورش را در فستیوال فراموش کرده و حتی موقعیت خود را به خطر انداخته است.