1458-102

آیا ریتا ویلسون از سرطان رها شد؟

1458-103

• شایع است ریتا ویلسون 58 ساله همسر تام هنکز، بعد از عمل جراحی و درمان دارویی بخاطر ابتلا به سرطان، دوباره به صحنه برادوی بازگشته تا بازی در صحنه را ادامه بدهد.
«ریتا» درحال بازی در نمایش Fish in the Dark در برادوی بود، که متوجه سرطان سینه خود شد، بلافاصله کار را متوقف نمود با حمایت شبانه روزی شوهرش تام هنکز تحت درمان قرار گرفت.
می گویند ریتا هنوز درمورد درمان کامل خود حرفی نزده ولی با ظاهری خوشحال به صحنه برگشته است.

جورج کلونی: امل مرا بکلی عوض کرده

1458-104

• شایع است جورج کلونی بعداز ازدواج با امل بکلی عوض شده، شخصیت تازه ای یافته و دنیا را از دریچه دیگری می بیند وخیلی ها می گویند امل او را جادو کرده و چنان کرده که جورج حتی نیم نگاهی هم به زنان دیگر نمی اندازد.
جورج به دوستان خود گفته امل 37 ساله وکیل حقوق بشر، استاد دانشگاه کلمبیا، یک زن شوخ طبع، مهربان، نکته سنج، خالص و بسیار آگاه و سیاستمدار است و من درعمرم با چنین زنی روبرو نشده بودم.

دعوا برسر ثروت بابی کریستینا قبل از رفتن اش!

1458-105

• شایع است دعوا برسر ثروت بابی کریستنا، این هفته آغاز شده است! درحالیکه بابی براون شوهر سابق ویتنی هیوستن و پدر بابی کریستینا، می کوشد تا شاید دخترش را از کومای کامل به زندگی باز گرداند، در پشت پرده، دعوای قانونی او و خواهر و مادر همسر سابق اش برسر تصاحب ثروت باقیمانده درگرفته است.
بابی به اطرافیان گفته بعد از ماهها، دخترش هفته قبل چشم گشود و بروی او لبخند زد و دوباره در کوما فرو رفت و او هنوز اجازه قطع دستگاه ها را از او نمیدهد، ولی در این شرایط برسر ثروت اش، درگیری آغاز شده و طرفین به دادگاه شکایت برده اند.

زندگی عاشقانه مرا از زندگی معمولی ام جدا کنید

1458-106

• شایع است مایلی سایروس بر دو شخصیتی بودن خود، مهر تائید زده است! مایلی سایروس ستاره و خواننده 22ساله می گوید شخصیت سکسی و روابط عاشقانه من، بکلی با شخصیت معمولی و کاملا انسانی من تفاوت دارد.
مایلی که اخیرا از پتریک پسر ارنولد شوارزنیگر جدا شده می گوید، بهتر است من تنها زندگی کنم چون عشق با من سازگار نیست، همیشه احساس می کنم دوربین ها بروی من فوکوس کرده اند وهمه چیز مرا زیرنظر دارند، ولی یادتان باشد که من یک انسان خوش قلب، عاشق مردم گرفتار، بیمار، بی خانمان و همچنین حامی هم جنس گرایان هستم و دراین باره اگر از من بپرسید ساعتها برای شما حرف دارم ولی درمورد رابطه جنسی و عاشقانه ام هیچ حرف جدی ندارم!

1458-107