Shenidan_ke1.1

دروغهاي نزديك به واقعيت سيزده نوروز و ماه اپريل

 

بهروز وثوقي بطور قاچاق به ايران رفت و برگشت

 

..شنيديم بهروز وثوقي چهره برجسته سينما و تاتر، بطور قاچاق و بـسـيـار مـحـرمانه، از طريق دوستان كرد خود وارد ايران شد  و بر مزار عزيزان از دست رفته خود رفته و بعد از ايران خارج شد.
بهروز غروب جمعه دو هفته قبل از طريق كردستان، وارد ايران شد و با كمك ياران كرد خود بي سروصدا درحاليكه گريم فيلم تـازه خود به كارگرداني بهمن قبادي را داشت، به تهران رفت و بر مزار پدر و ديگر عزيزان خود حـضـور يـافـت، بـعـد خـيلي محرمانه از همان مسير خارج شده و به تركيه بازگشت. درحاليكه چند نفري او را در مسير راه با حيرت ديده و گفتندچقدر به بهروز وثوقي شباهت دارد

چرا گوگوش در مراسم عروسي
پرنس ويليام شركت نمي‌كند

Shenidan_ke1.2

…شنيديم كه از گوگوش جـاودانـه موزيك مدرن ايران دعوت شده بود در مــراسم عـروسـي پـرنـس ويليامز و كيت برنامه اجرا كند ولي گوگوش بدلايلي نـتـوانست اين دعوت را بپذيرد.
گوگوش بسيار مايل بود دراين مراسم شركت كند، امــا بـدلـيـل قـرارداد دو كنسرت بزرگ، كه حتي همه تلاش خود را هم كرد تا شايد كنسرت ها را به تعويق بيندازد، نتوانست. زيرا ولي صاحبان كنسرت او را تهديد به ميليونها دلار خسارت كرده بودند.

 

ديدار خصوصي با اوباما 

Shenidan_ke1.3 

…شنيديم بمناسبت فرا رسيدن نــوروز، شـهــره آغــداشلــو وهـوشنگ توزيع دو هنرمند ارزنــده تــاتــر، سـيـنـمــا و تلويزيون، به دعوت پرزيدنت اوباما به واشنگتن رفتند.
پـرزيـدنـت اوبـامـا كه بارها نمايشنامه هاي كمدي شهره و هــوشـنــگ را بـازيـرنـويـس انگليسي ديده درست زمان تحويل سال نو ايراني، شهره وهـوشـنگ را به كاخ سفيد دعوت كرده و با آنها كنار سفره هفت سين به گپ و گفتگو پرداخت، هنوز معلوم نيست آنها درباره چه مسائلي باهم سخن گفتند.

 

دزدان دريائي كشتي بزرگي از محموله هاي اميركو را ربودند

Shenidan_ke1.4 

..شـنـيـديم يك كشتي بزرگ كه مـحـمـولـه هـاي گـرانقيمتي ازدو ثروتمند عرب و ايراني را به امريكا مـي‌آورد در اقيانوس موردحمله دزدان دريايي قرار گرفت.
اين كشتي در اصل بيش از 100‌ ميليون دلار اثاثيه، آنتيك و  وسائل خصوصي اين دو ثرومند  عرب و ايـرانـي را از مـصـر و يـكي از كشورهاي  عربي به امريكا مي‌آورد كه موردحمله 50‌ دزد دريايي قرار گرفت كه خوشبختانه امير حكيم مدير اميركو بلافاصله به آن منطقه پرواز كرد و با كمك پليس بين المللي ، كشتي را آزاد كرد.

پرواز اندي با آزيتا شيرازي
وفرشيد امين به باماهاس

 Shenidan_ke1.5

شنيديم اندي قبل از سال نو، به اتفاق فرشيدامين و آزيتا شيرازي با هواپيماي شخصي خود به باهاماس پرواز كردند.
اندي كه اخيرا خلباني آموخته، با دو همكارخود، براي حضور در يك عروسي بزرگ يك ثروتمندايراني و يك ستاره ايتاليايي به باهاماس پرواز كرد.
فرشيد امين وآزيتا شيرازي كه براي اين عروسي دعوت شده بودند، بقول خودشان ابتدا از پرواز با اندي مي‌ترسيدند، ولي وقتي اندي نيم ساعت پرواز كرد،آنها متوجه شدند كه او خلبان ماهري است.

سرانجام در يك فيلم مكزيكي شركت كردند

 Shenidan_ke1.6

…شنيديم بعد از چند بار اجراي نمايشنامه و شوي تلويزيوني در لباس مكزيكي ها، عاقبت شهرام شب پره، آيلين و رافي خاچاطوريان، در يك فيلم مكزيكي شركت كردند.
شهرام، ايلين و رافي كه از ياران قديمي هستند، در چند سريال كوتاه تلويزيوني، در لباس مكزيكي ها ظاهر شدند كه اتفاقا كارشان هم بسيار  مورد  توجه قرار گرفته است.
اخيرا يك فيلمساز مكزيكي تبار در لوس آنجلس، براثر اتفاق يكي از اين سريال ها را مي‌بيند و بلافاصله با آنها تماس گرفته وبا دستمزد خوبي آنها را براي يك فيلم پرخرج دعوت مي‌كند كه اين فيلم جلوي دوربين رفته ودر آن آنتونيو باندراس و سلما هايك نيز بازي دارند.

 

شهره با يك ميلياردر ترك ازدواج كرد

Shenidan_ke1.7

…شنيديم شهره خواننده معروف، هفته قبل بي سر و صدا با يك جوان ميلياردر اهل تركيه ازدواج كرد و مراسم عروسي با شكوهي نيز در استانبول بروي كشتي برپا ساخت.
اين جوان ازحدود دوسال پيش به شهره دل بسته بود و يكبار كه شهره در تركيه با يك كنسرت گذار كارش به بن بست رسيده بود، با ياري از  پليس، مشكل او را حل كرد و بعد ترتيب تهيه چند موزيك ويديوي گرانقيمت را براي  شهره دادوحتي از يك گروه از آهنگسازان ترك خواست آلبومي براي شهره بسازند.
اين عشق هفته قبل به سرانجام رسيد و شهره با اين جوان ازدواج كرده و حسن بزرگ اين وصلت آزاد بودن شهره درمورد  خواست هاي خوانندگي اش مي‌باشد و او مي‌تواند همچنان بروي صحنه ها بخواند.

ويلن يك ميليون دلاري
 بيژن مرتضوي را دزديدند

Shenidan_ke1.8

…شنيديم بيژن مرتضوي نوازنده، خواننده وآهنگساز نامدار، در مسير سفر خود به مسكو، ويلن يك ميليون دلاري اش ربوده شد.
بيژن مرتضوي اين ويلن راكه متعلق به يكي از كلكسيونرهاي معروف اروپايي، بعنوان يك هديه دريافت كرده بود و درست بعد از يكسال يك مـتـخصص آنتيك با بيژن تماس گرفت و پيشنهاد خريد يك ميليون دلار را دادكه بيژن حاضر به فروش آن نشد.
بيژن كه براي حضور در يك جشن بزرگ راهي مسكو بود، اين ويلن را هـمـراه مـي‌برد، كه درون چمدان مخصوصي گم شد و بيژن درحال گفتگو با مقامات شركت هوايي است تا رد پاي اين سرقت را پيدا كند.

كاباره هاي ايراني در سراسر جهان

Shenidan_ke1.9

…شنيديم بدنبال ارنولد شوارتزنيگر، سيلوستر استالون وبروس ويليز، دمي مور، اخيرا چهار چهره معروف ايراني در زمينه موزيك، دست اندركار گشايش كاباره هاي بزرگي در پايتخت هاي جهان شدند.
ابي،اندي، داود بهبودي سه خواننده نامدار و وارطان آوانسيان از مديران شركت ترانه، به همان سبك و شيوه چهار چهره امريكايي، اين كاباره ها را كه كاملا به سبك تخت جمشيد طراحي شده، در 20‌ پايتخت  و شهرهاي بزرگ جهان از جمله واشنگتن، نيويورك، پاريس، لندن ، رم، استكهلم، تركيه و مسكو بزودي افتتاح مي‌كنند.