هیاهوی «شاهد» گوگوش درسراسرجهان پیچیده است

1679-47

1679-46

موزیک ویدیو وترانه جدید «شاهد» با صدای جاودانه موزیک مدرن ایران«گوگوش» اینروزها رکورد تازه و بیسابقه ای در سوشیال میدیا برجای گذاشته است.
«شاهد» ترانه ای با پیام های خاص از شاعر و ترانه سرای خوش قریحه «رها اعتمادی» است که سیاوش قمیشی آهنگساز نامدار 5 دهه گذشته برایش ملودی زیبایی ساخته است.
شاهد آمیخته ای از گذشته و حال، قدیم خاطره انگیز و جدید اسرارآمیز و بهره از فیلم های سینمایی و کنسرت های گوگوش، بیک فیلم پراحساس شبیه است تا یک موزیک ویدیوی روز. گوگوش درحقیقت همه احساسات و خاطره های خود را از چند دهه گذشته با صدای جادویی خود به دوستداران خود هدیه می کند.
گوگوش و سیاوش قمیشی قبلا آهنگ «40سال» را که مفهوم سیاسی اجتماعی داشت و از بحث انگیزترین ترانه های سالهای اخیربود، ارائه دادند چرا که حکایت 40 سال اسارت مردمی است که فریادشان را کسی نمی شنود.

دیدار با ابوالفضل جلالی قهرمان سابق ورزش ایران

1679-48

1679-49

ابوالفضل جلالی مفسر وگزارشگر پرتجربه و قدیمی در سفرش به لس آنجلس، در گردهم آیی گروهی از قهرمانان سابق فوتبال، والیبال و دیگر رشته های ورزش حضور داشت و خاطرات گذشته را زنده کردند.
در این دیدار دو سه چهره مطبوعاتی چون استاد عباس پهلوان، همایون هشیارنژاد، مهدی ذکایی سردبیران فردوسی و عصرامروز وجوانان و چهره هایی از ورزش و هنر چون: علی تازرانی، پرویز کوزه کنانی، گارنیک مهرابیان و منوچهر چادرچی و درجمع هنرمندان ستار، وارطان آوانسیان و جمشید و مهران با جلالی دیدار داشتند.

شانزدهمین سالگرد زندگی مشترک
داریوش و ونوس عزیز

1679-50

عکس از :نوید سهیلیان
هفته قبل درخانه زیبای داریوش بربلندی کوه های پلس وردس لس آنجلس، شانزدهمین سالگرد وصلت این خواننده محبوب و مردمی و خانم ونوس یک خانم فهمیده و آگاه ومدبر، برگزارشد.
گروهی از فامیل نزدیک و دوستان صمیمی داریوش دراین مراسم حضورداشتند و داریوش عزیز، ونوس عزیز، میلاد پسر 15 ساله شان، فامیل نزدیک شان با مهر فراوان پذیرای مهمانانشان بودند و شبی خاطره انگیز ساختند.
با آرزوی پایداری همیشگی این زندگی سعادت آمیز و سایه پرمهرشان برسرخانواده و دوستان شان.

عکس امضاء شده پله برای گلرطلایی ایران

1679-51

سالها پیش که محمد بیاتی گلرطلایی تیم ملی فوتبال ایران، مرتب برای مسابقات جهانی درحال سفر بود، با پله فوتبالیست افسانه ای دیداری خصوصی داشت.
«پله» وقتی از سوابق ورزشی بیاتی اطلاع یافت تصویر جالبی از خود را بنام بیاتی امضا کرد و به او هدیه داد که سالهاست بر دیوار خانه این فوتبالیست افتخارآفرین نصب شده است.