1518-94

آقای مجید: لطفا در مورد گرفتن تخفیف های مسافرتی در امریکا کمی برای من و همسرم توضیح بدهید که بهترین راه برای دریافت قیمت های بهتر مسافرت را چگونه به دست بیاوریم.
با تشکر- از امریکا
خانم و آقای محترم: تخفیف های پولی برای مسافرت بسیار زیاد می باشد و باید آنها را پیدا کنید و کمی هم وارد باشید. به انواع مختلف دریافت تخفیف و یا قیمت های بهتر برای مسافرت توجه کنید:
1- دارا بودن کارت AAA برای تخفیف های هتل
2- استفاده از سایت های مطمئن برای خرید بلیط هواپیما
3- خرید بلیط هواپیما از چند هفته قبل
4- انتخاب روزهای دوشنبه و 3 شنبه و چهارشنبه برای پرواز با هواپیما
5- استفاده از کردیت کارت های دارای تخفیف های مسافرتی برای بلیط های هواپیما.
6- استفاده و خرید تمام مسافرت خود در یک بسته و یا All Inclusive
7- مسافرت در پائیز و زمستان
8- تابستان گرانتر میباشد
9- با مشاور مسافرتی مشورت کنید
10- از یک سال قبل اقدام کنید
سفرخوش

1518-95

***

آقای مجید: من و همسرم چند ماه دیگر به یک مجلس جشن عروسی دعوت شده ایم و با خانواده های عروس و داماد نزدیک هستیم در کارت دعوت ذکر شده است: Black Tie Event
من وهمسرم در این مورد مطمئن نیستیم و تصمیم گرفتیم از شما کمک بگیریم.
با تشکر – از لوس آنجلس
خانم و آقای محترم: مهم میباشد که به خواسته عروس و داماد توجه کنیم و مواردی را که در کارت دعوت ذکر می کنند انجام دهیم. مانند اطلاع برای حضور خود تا تاریخ اعلام شده و اینکه برای بزرگسالان میباشد و بچه ها دعوت نیستند و فقط کسانی که دعوت شده اند می توانند در عروسی شرکت کنند. اگر از شما می خواهند که نوع لباس را رعایت کنید بسیار مهم میباشد. Black Tie برای آقایان کت و شلوار و یا تاکسیدو مشکی با کراوات مشکی و یا نقره ای و یا پاپیون مشکی میباشد. و برای خانمها لباس شب بلند حتما ضروری میباشد.
لباس تاکسیدو برای آقایان را میتوانید برای چند روز اجاره کنید.
موفق باشید

1518-96

***

آقای مجید: من و همسرم به تازگی صاحب اولین فرزند خود شده ایم که 5 ماهه میباشد. لطفا کمی در مورد پس انداز برای دانشگاه برای دخترمان توضیح دهید من و همسرم نگران آینده فرزندمان میباشیم.
یک پدر و مادر از کالیفرنیا
پدر و مادر نگران عزیز: نگرانی شما را متوجه میشوم و شما یک پدر و مادر جدید هستید.
فرزند شما 18 سال دیگر وارد دانشگاه میشود و اگر درحال حاضر شهریه و خرج دانشگاههای خصوصی درحدود 60 تا 65 هزار دلار در سال میباشد در عرض 18 سال آینده افزایش زیادی خواهد داشت. بنابراین توصیه میشود از همین حالا با توجه به مشاوره با یک مسئول مالی پس انداز ماهیانه را شروع کنید. البته حتما توصیه میکنم با یک مسئول مالی و یا یک سازمان مالی در مورد نوع پس انداز برای دانشگاه فرزندانتان مشورت کنید. فراموش نکنید پس اندازهای دانشگاهی از نوع بخصوصی می تواند بر روی کمک های دانشگاهی دولتی تاثیرگذار باشد.
توصیه می شود که پس انداز ماهیانه را با توجه به بودجه خود بطور منظم انجام دهید و وقفه در آن ایجاد نکنید.
موفق باشید

1518-97

***

آقای مجید: لطفا کمی در مورد دانشکده های داروسازی و وارد شدن به آنها در مجله جوانان توضیح بدهید، من درحال گرفتن لیسانس شیمی هستم.
با تشکر- مژگان از کالیفرنیا
خانم مژگان: دانشکده های داروسازی در کالیفرنیا که تعداد آنها به ده دانشکده هم نمی رسد شرایط مشکلی برای متقاضیان دارند و تعداد شرکت کننده بسیار زیاد.
توصیه میشود که شما لیسانس خود را با توجه به کلاسهای مورد درخواست این دانشکده ها تمام کنید و با معدل خوب که از 3.5 به بالا باشد بهتر است و شانس قبولی بیشتر.
هر دانشکده تقریبا شرایط مشابه و مخصوص به خود را هم دارند اقدام کردن به موقع- نوشتن یک انشاء خوب، کرسهای مورد قبول و معدل خوب در کلاسهای مربوط به داروسازی.
بعد از اقدام کردن اگر مورد قبول واقع شوید، یک مصاحبه بسیار مشکل و هم چنین نوشتن یک انشاء با موضوع بخصوص که به شما میدهند در پذیرش شما بسیار مهم میباشد.
موفق باشید

1518-98

1518-99